Ty promiň, že jsem byl drzej. I když to tak cítím, ale nemám o tom důkazy (nebo nemám šanci je vyslovit), tak bych měl mlčet. Zapomněl jsem, že na pravdu vydali kulatý razítko a na čem to razítko není, o tom se nesmí polemizovat.
Na středním východě sekají ženám hlavy před jejich dětmi. Škoda, že ty hlavy ještě nemluví, třeba bychom se dozvěděli, že to byla její hloupost, že šla pro vodu, protože její děti měly žízeň.

A protože na to, co cítím nikdy žádný štempl nebude (to by tak hrálo aby lidé věděli, co je správný špatný bez právníků, úředníků a revizorů že?) Měl bych držet hubu.

Nechápal jsem proč jsi se tenkrát tak chytila toho, že jsem měl údajně říct, že jsi blbka. Vždy jsem se tomu bránil, protože tě považuji za mimořádnou ženu, ale zdá se, že o takových výrocích nerozhoduji já, ale někdo s kulatým razítkem. A pokud tenhle systém řekne, že jsi blbka, pak se nemám co zvedat, abych proti tomu protestoval, protože proti autoritám s kulatým razítkem není jediný důkaz že?

A co je za těmito ,,silami práva“ které mají vždy pravdu? Neviditelná ruka boží? Jedno jak nemorální podporuje činy, ale blbec jsi ty, protože nevíš, že existuje výnos 237B na němž je kulatý razítko a který přesně určuje kdo je blb a kdo je chytrej?

Nezlob se na mě ale v tý snůšce nesmyslů není vůbec nic o tom, kdo je v právu a co je to právo a morálka a co je to dělat věci s láskou. To asi vysvětluje, jak vzniklo slovo NÁROK, protože když si ho přečteš pozpátku je to KORÁN.

Takže jsem se chtěl jen zeptat, kdyže ti to budou sekat tu hlavu za to, že jsi šla pro vodu? Já jen abych věděl, až v tobě skutečně najdu partnerku se vším, co k tomu patří (včetně života s tebou a ne se jen vidět, když to Kuntovi dovolí a zrovna nečeše bavlnu) s čím se budu loučit.

Dřív museli černýmu Kuntovi dovolit zalézt s černou Mary někam pod balík sena a zašukat si. Dnes na to musí být kulaté razítko. Rozdíl v tom skutečně nevidím a docela mě děsí, že ty jo.