Já měla jet dneska do prahy do night clubu, místo privátu a taky hlavně za jednu holku z Ostravy, ale zrušila sem to. Jak sem se včera zase zhroutila už druhá scéna tenhle týden už jsem nemohla. Navíc sem po té viroze od kumčofta, co mi tam chodí nemocnej, tak radši pojedu pozdějc.

V noci se mi zdálo že byl advokátek u me a šli jsme ven někam. Je to strašný. Já sem u něj doma na eskort nebyla nikdy spíš jezdil za mnou ale kecali jsme před barákem u něho v limuzíně – no teda, spíše jsem ho vykouřila a pak ještě orál párkrát v taxíku. Bydlí v nějaký vesnici už si nepamatuju název. Napsala jsem ráno i do komory advokátů co mám dělat, že jako chodí na bordel v pracovní době a neplatí. Ještě mi nenapsali odpověď – asi to neumí vyřešit a nevím co dělat.


Jsem teď vyřízená z těch problémů možná bych něco zkazila dneska na privátu, jsem fakt soustředěna na práci ve Smečkách v bordelu / kabaretu… už sem tenhle týden pár věcí žehlila za Soniu, co prcá nahoře nad Václavákem, ale klidně se s ní sejdi. Jak chceš. Mám číslo a můžu ji napsat ale fakt se teď nemůžu moc soustředit pardon


Uklízela sem večer ještě pokoj od šprcek a tak, a probírala šuplíky. Našla sem starý věci po Mahuleně a tak, taky úchytky na ptáka, připínací péra, co jsme nosili spolu do Show a parku, když byla tma. Tak sem ti vyhodila všechno ale bylo to smutný. Taky anální kuličku co mi dala ještě máma tu mám. A pár kolíčků na bradavku co nemám už nevím kde sou ty další kolíčky – včetně těch klitoridálních

Jsem v GrandHotelu Praha. nestihnul jsem nic, než si dát oběd tady a musím plnit „pracovní úkoly.“ Venku je hezky, ale koneckonců stále hnusná zima a tak šlapu a šlapu.