A co je za těmito ,,silami práva“ které mají vždy pravdu? Neviditelná ruka boží? Jedno jak nemorální podporuje činy, ale blbec jsi ty, protože nevíš, že existuje výnos 237B na němž je kulatý razítko a který přesně určuje kdo je blb a kdo je chytrej?

Nezlob se na mě ale v tý snůšce nesmyslů není vůbec nic o tom, kdo je v právu a co je to právo a morálka a co je to dělat věci s láskou. To asi vysvětluje, jak vzniklo slovo NÁROK, protože když si ho přečteš pozpátku je to KORÁN.

Takže jsem se chtěl jen zeptat, kdyže ti to budou sekat tu hlavu za to, že jsi šla pro vodu? Já jen abych věděl, až v tobě skutečně najdu partnerku se vším, co k tomu patří (včetně života s tebou a ne se jen vidět, když to Kuntovi dovolí a zrovna nečeše bavlnu) s čím se budu loučit.

Dřív museli černýmu Kuntovi dovolit zalézt s černou Mary někam pod balík sena a zašukat si. Dnes na to musí být kulaté razítko. Rozdíl v tom skutečně nevidím a docela mě děsí, že ty jo.

Takhle je to prostě se mnou, když vidím zlo, poznám ho a nezajímají mě kulatý razítka. A proto jsem tak dlouho sám, protože když vidím úřední papír na to, že ženská, kterou miluju je špatná, pokusy vysvětlit jí, že to není pravda vztah prostě ukončí.

A tak lidé, kteří tyto věci cítí, žijí bez partnerů, sami. No to by tak hrálo, aby si dvojice ještě uvědomily, že se můžou systému vzepřít že? Mohly by pak ještě přijít na to, že ve dvojici mají tu schopnost stokrát větší a to se nesmí stát, přijdeš na to proč?

Víc k tomu nemám, co říct. Nenaštvala jsi mě, vyděsila jsi mě. Ty zákony a pravidla tady jsou a když se v nich naučíš chodit, vyhneš se problémům, ale takhle to funguje ve vězení a to není svět, který bych chtěl předat svým potomkům.

Neříkám, že je dobrý říci všem s kulatými razítky, že jsou nemorální hovada, ale když odcházíš odněkud, kde ti to, že jsi blbá, řeknou, být si vědom toho, že to je nemorální i když to schválili.

Se stejným vědomím spaluju v práci desítky litrů nafty každý den. Živí mě to, ale je to zlo, tak to bylo, je a bude. Už jenom z toho titulu, že to je jeden z důvodů rostoucích cen nafty, který platíš i ty, abys mohla pracovat a živit děti. A neříkej prosímtě, že na to nemám důkazy. Na to, co cítíš srdcem je nepotřebuješ.

A kulatý razítko je tady hlavně proto, aby lidé, kteří umějí cítit srdcem drželi hubu. A já jsem sám proto, že před osobou, kterou miluju ji držet neumím, protože ji považuju za…………svého partnera, člověka který stojí na mé straně a já stojím na jeho straně.

A to nejde ve světě v němž chybí láska a místo ní určuje, co je a není dobrý, nějaký úřad. No a tím pádem vlastně takoví partneři stojí proti sobě, ať se jim to líbí nebo ne.

A on to není účel, to je nějaká náhoda, hele třeba jsme se stali obětí vlastní nepozornosti. Třeba někde existuje výnos 237D, který mluví o tom, že tohle celé má nějaké řešení a my jsme prostě tupci, že jsme si ho nedokázali za tu dobu, co jsme tady na světě, přečíst. Ostatní ho mají nastudován a tak mají život o mnoho jednodušší.

Jediný, co vím, je, že hluboce lituju každýho, kdo si byť hraje s náznakem myšlenky, že by to tak mohlo být.