Ty si myslíš že já nemyslím na módní blog ale včera v praze jsem šla koupit podkolenky k sukni, outfit. Neměli v OC nic a vis v čem jsem skončila??? Hádej 🙂 V tomhle!!

Módní kurvička

Ale napsals to hezky s tím blogem to jsem měla ten původni o šoustání na privátu, plus o módě, jakou si oblékají kurvičky v Nuslích… ale psala jsem ho jen 3 měsíce asi a pak nějaká lehčí pohlavní a mozková nemoc… Mám teď problémy a zatím nestíhám psát Já taky živořím – kšefty žádný. Dnes přišli jen 2 ocasové na orál bez, takže 1500 Kč x 2 ani to nefiklo ale pak nic…Díky státu a mám křivdu že mě okradli.

Pasák jde na ospod – a ona?


Chápeš že mi teď pasák píše že máme jít v pondělí na ospod? Že nás zvou…to jako vážně jo? Tam na mě minule řvali agresivní furie (a skoro mi řekli, skoro mě nazvali kurvou !) a myslí si že já tam jako teď napochoduju naivní aby mě prohlásili za nesvépravnou teď když nám jedou peníze. To si už jako dělají prdel ne????

Právník a podvod


Tak uz mě v životě neuvidí tvl. Tam.ani pravnik nemůže chápeš ten podvod? Jako to už je fakt bordel největší. V pondělí nebudu ani doma. Já jsem to poslala všechno na právníka hned ráno a nic, žádné vedení ani rada. Jako člověče já už jsem úplně za dnem.