To je asi mobil, no jasně. Já se probudil až teď a je mi blbě jako psovi. Zkusím ještě spát. Vždyť jsme to střízlivění tady trénovali. Jo mimochodem, tu paní, co byla u vás včera jsem objevil na FB. Zkusím si ji přidat do přátel. Z toho, o čem jsem mluvil včera, jasně vplývá, že je potřeba pokusit se obnovit mezipohlavní vztahy do Slovanských rovin a tradic a to hromadně. Dokud ženy budou stát proti chlapům, nebude možný plánovat budoucnost. Pro nikoho. Stejně jako dnes není možné plánovat život a práci. Dřív bylo možný strávit na jednom místě a v jednom zaměstnání třeba 40 let. Dnes s musíme naučit stěhovat se za prací a při tom rodina fungovat nemůže a nebude. Lidé ,,vychovaní“ v nekompletních a rozervaných a rozhádaných rodinách jsou mnohem lépe ovladatelní, tak slovy Petra Chobota ,,komu ty sociálky, rozvodová justice a rozklad všech infrastruktur následovaných chytrými kecy o tom, že je potřeba naučit se stěhovat za prací, komu a proč asi slouží že?

A to, to by odpovídalo i cenou, spěchat nebudu, zatím to nemám z čeho platit a rád bych dal něco dohromady jako počáteční částku. Abych to zas nesplácel pět let. Se zatékáním mám velmi vzácné zkušenosti, stačí se podívat jak zatéká do motoru se kterým jezdím kasičku. Mimochodem na slovenským svobodným vysílači vystoupil důchodce jménem Vladimír Mečiar. Jedním slovem maso, materiál přesně pro facebook a pro tebe. Asi 3,5 hodinový rozhovor s moderátory rádia je v archivu pořadu Bezcenzůry.

To mi stačí, na doručení. Jen jsem chtěl vědět. Vím, že jsi to říkal a určitě už několikrát, ale během týdne mi projde hlavou tolik administrativy, že nemám naději to v ní udržet. 17.4. Já si to někam napíšu a po 17tým se vašim ozvu a nějak se s nima dohodnu. Díky.

Proč, kdo tě varoval, Matrix nebo Mattel. Máš nějakou vlastní představu o umělý inteligenci. Jestli chceš vidět druhou stranu mince ve sci-fi pojetí, doporučuju film Automata. Jinak se říká, zbraně nezabíjejí lidi, to lidi zabíjejí lidi. Ostatní je jen sci-fi.