Ty vole, když něco obsáhlýho napíšu já, tvrdíš, že to nikdo nebude číst. Ale pro tebe, zdá se, tato pravidla neplatí. Docela by mě zajímaly ty reakce veřejnosti, ke že si je budu moci tento….. přečíst?

Opět nesrozumitelně poskládaná slova do věty. Nevím, co to znamená, ale říkat některým snahám průser ti dává výsadu rozhodovat o tom, co má smysl a co ne. A kašlat na fakta. A jen část faktů nedává celistvý obraz. Ukliď si byt je jen část faktů, ne obraz k diskusi. Stejně jako založ si rodinu. Radíš mi něco, co sám nežiješ a to, že se v tvým světě neorientuju, ještě neznamená, že se rozhoduju špatně. Já nezávodím o pravdu. A na hubu tady dostávám jen proto, že se neúčastním tahanic o pravdu v nedohlednu. Myslíš, že to tak bude vždycky?

Jo, až skončíš relax, a já se vrátím z práce, skoro po pěti dnech, kdy jsem se nezastavil, tak bysme mohli někam jet a zase tahat třeba auto z příkopu jako posledně na Kozlech. Ty jseš ale podnikavej. A nezapomeň až se budeme vracet, říct do kamery ,,děti, tohle doma nezkoušejte, to můžu jen já a tady brácha Superman“ Aby se na nás zase nesypaly žaloby rodičů za to, že jejich děti soutěží o to, který dřív zdolá Atlantik s rozpřaženejma rukama z útesu na pobřeží. Napiš ještě něco, pro tu prdel ať se tu tak nenudím.