Vientamská dcérenka si odskočí z večerky anebo Imbisu rovnou zašoustat na privát – Asiatky a zejména Vietnamky pro erotické služby v Praze, sex ve vietnamské večerce

Ten dvojí metr na vše včetně vědeckých teorií má sebrat obyčejnýmu českýmu člověku možnost se bránit. Proto pořádají vášnivý vědecký diskuse o Vietnamkách a jejich ekonomický výsledky ve vyprcávání na privátech jsou závazný hlavně pro nás – průměrná Vietnamka, udělá bůra čistého ve večerce před den a v noci trojnásobek na privátu v Praze . A přesně proto jsou tyhle diskuse všude tak vidět, přerušovaný jen bulvárem a reklamami.

Kolik platí Vietnamce za sex

To je divadýlko pro nás. Pro debily, který je tu jen aby dělal, co se mu řekne. Prý v minulosti vždy došlo k revolucím, pokud daně přelezly 25 procent. Češi platí méně (Vietnamec má zdroje z večerky a z prodeje trávy), ale když začneš počítat, zjistíš, že je to víc jak o polovinu více za extras, než za poctivou českou šmudlu. Zkusíš o tom mluvit, ale nemáš s kým, protože zrovna dávají ulici, fotbal, výměnu manželek a to v lepším případě. Jsi jako jeden z posledních neinfikovaných z filmu vládci loutek.