Někde na privátu už nejde…zasraný privát, mě už sere, to přesně bylo divadlo o tomhle světě jak ono to ví co chceš líp jak ty zas ti to udělá podle sebe – hovno, neudělá. Naprogramoval tuhle sračku a to je tak vše.

Moderní priváty – nevýhody

Před 10 lety už to bylo v divadle svět těchhle moderních privátů, jak nasráno – já to věděla, že se to úplně posere. Už to nedám a ztrácím svoji kurví logiku. Zařiď prosím pro nás 2, od příště svůj privátní hodinový hotel.

Jak stylově zařídit hodinový hotel

Dej tam kamna a styl = topení dřevem. To se k tématu hodinový hotel hodí. A hlavně to dej nějaký lepší architektce, třeba Svoboda A Williams, ať to má úroveň a můžeš pronajímat i za 40 Euro na den anebo 10 Euro za půl hodiny. Je jedno, kde to bude, Praha, Chomutov, Brno… to je fuk. Hlavně v dosahu kurev a silnice.

Americké hotely a služby „lidem“


V Americe takzvané autority neboli úřady slouží lidem, pokud někdo jako zasraný krypl a chudák pasák chce používat autority pro omezování svobody a projevů a zastrašování kurviček, tak je to na STB – a sráč nebo komunisticky diktátor a buzerace je jeho úchylka a protože autority samy o sobě jsou zkorumpované tak je eliminace jediný racionální krok směrem ke svobodě ducha. Já mám jediný úkol nikdy se nesklonit před zlem a zlo ať se třeba posere a otevřít si jednou také svůj hodinový hotel, jako když jsem šlapala, tam tenkrát tam, viz. foto výše borečku a měla jsem nehty na každé ruce jinak barevné a nosila jsem mikynu studentky, ano bylo mi 17 a už jsem s tím začínala. Kamarádce bylo tenkrát 14. No mě vlastně taky, ale to jsem to dělala jen občas a jen jsem šla kolem silnice a Němčoura nejprve zprdla a pak k němu vlezla do auta.

Tenhle náš hodinový hotel

Je to tam fakt původní stav, linka stará 30 let, … ošklivá koupelna, stará 50 let… socialismus. ano, ty kamna se tam hodí… a bordel mamá stará 60 let ta se nehodí, ale i když vlastně taky hodí… ale je jí moc. Když ještě neměli hodinový hotel, byla kurvou na ulici, šlapala E 55.

Investice do hodinového hotelu

Tak investuj trochu do rekonstrukce, linka je teď moderní minimalismus třeba kredenc a nějaké umyvadlo. Prostě kreativní a levný. Můžu se podívat na nějaký inspirace. Podlaha obyčejná stačí. A jenom bych udělala hezkou koupelnu ale i ta jde levné, třeba ta plechová vana opakovat. Nábytek z bazaru. Zvládneš luxus s dobovými prvky za 50 – 100 tisíc a můžeš pronajmout za desítky měsíčně. Pořádná realitka a spíš na cizince kteří chtějí být blízko historii…jako pamětníci prostituce, co vzpomínají, 80ti letí dědoušci a 17 leté holčičky, aby pak také jako já cítili za 30 let vyžilé pořádný smutek – tahle slova, to je jako lék na novodobý entusiasmus z technologického pokroku, který umožňuje takhle inspirovat další chlapečky, muže, i dědoušky nad hrobem, co platí 80 E +.