Už mi píše a napasovala se rovnou do role milenky – GFE bez peněz. To je strašný, to mě vůbec nerajcuje:

Já se bojím toho, že tam přijedu a budu od tebe jen poslouchat, co jsi dělal v posteli se všema holkama, a na mě už ani nesáhneš. Z toho mám strach, že budu znova zklamaná. To je celé. Neobviňuju přímo toho mýho pasáka, nebo jeho kluky, co tam dělají, ale po odjezdu ze bordelu ti v autě chybely šprcky.

Aha, dobře. Díky za tyhle ošklivé výhrůžky, to nám oběma pomůže a taky, že píšeš takhle důležité věci sem. To jsem ještě dnes potřebovala, paráda.

Kolik udělá holka na privátu chlapů za den

Ptala jsem se na mou fotku. Nejsem hysterická, fakt ne… Dnes je to náročné – asi 40 chlapů na privátu jen u mě (všichni rychlovky, ale 40 je moc). Nejsem husa ani mrcha a nechci stres pro nikoho z nás. A hlavně jsem to nechtěla řešit tady. Preferuju mluvit, bez urážení.

Holku na erotickém privátu okradli

Jak může být holce, když jí vezmeš jednu z mála radostí, co má, a paralelně dostává zprávy o tom, koho všeho si vezmeš do postele. Trochu krutý výsměch po tom všem. Měj si jich třeba deset denně, ale mě z toho vynech – já ty chlapy dělám pro prachy a tebe jediného z lásky. Někdo mi sebral z pokoje transmitter i s flashkou, asi tou velkokapacitní. Nikdo mě tady ještě nikdy neokradl.

A zároveň tak neshazoval, jak ty to děláš. Ptal ses, proč bych nemohla být tvá milenka, ale zeptej se sám sebe, proc jsi mi to nedovolil, když jsem za tebou takovou cestu jela. A divíš se, že jsem zmatená.