Manželka / monolog: Nepohrdla bych mít možnost být celej den v posteli, ale to nejde – ty jsi zase s kurvou. Tebe neváže tolik práce a máš více peněz a chodíš si za ní, kdy chceš. Ona se nestydí ti napsat na WhatsAp klidně i domů – že je volná. A řekni mi, co tohle je za další kurvu? Tu sis koupil včera? Nebo je to ta z Výtoně či Albertova, ta sám ale jen se obarvila? Opravdu výborný nápad, takhle mi znovu lhát – lžeš mi už 10 let… A ještě se mě ptáš, zda-li bych pro tebe taky pracovala jako kurva? Třeba u baru … 🙁


Kámoška jako kurva, kurva jako Matka Tereza

Na tebe? Zbláznil ses? To je vtip? Myslíš, že na sobě pracuju, abych dělala za barem? To ti poradila ta tvoje kurvička kámoška? Zdá se, že ti přestávám rozumět. A ty začínáš dělat pěkný hovadiny. Ona není kurvička? Ne? A co? Matka Tereza?: Jestli začneš znovu dělat takový věci, tak už si tě nemůžu vážit. Ani náhodou, hajzle.

Žárlivé milenky vs. mladé kurvičky – vyjde to na stejno

Obklopuješ se fakt zajímavými lidma. Stárnoucíma ženskejma, co tě psychicky vydírají vyhrožováním sebevraždou anebo mladejma kurvčikama z pražských privátů. Necháš si od těch kurev vymýt mozek – protože ani žádnej nemaj. Nevím, co se s tebou děje, ale tohle stojí fakt za velký kulový. Budu se stydět za tebe sama před sebou a kámoši v manželství už asi moc nebudem, když se budeš dávat dohromady s takovou lůzou. Je to hnus. Vadí mi to. Kurvy, devky ! Nic jinýho. Šlapky. Štětky… Máš jistě teď lepší společnost. a celkem jsi zklamal. Tak si to užijte.