Kurvička z pražského privátu špulí zadek. Holky udělají pro prachy všechno. To platí i pro rozvádějící se manželky, i manželky nastávající – tj. subjekty nejdražšího šoustání pod sluncem.

Já jsem tě právničce napsala, že ten poslední mail že rozsudek jsem nečetla, že už nemám důvěru. Ať vím v jakým stavu jsem a že to řeším problematický když spolupráci nefungovala a odpojuji se. Ať nic nemají, pak nemůžou nic. Žádná akce žádná reakce. Poslední mail ze soudu s pasákem, co mě vydíral na privátu a měl toho vlčáka u sebe neustále. Ať ona ví, jak jsou holky šoustavý na privátech utlačovaný a že jim 200.000 Kč měsíčně nemůže nikdy stačit.

Pasáka a šoustání šestnáctky za 3 litry


Já vůbec nevím co k obědu – asi vypiju zase sperma od klientů ze šprcek. Už je mi nějak z jídla špatně. Ale když nebudu jíst bude mi špatně… Pro něco jdu. Ten kamarád doktor jak si s ním mluvil se taky spálil v manželství jako já, taky šel pomoct někomu bez rodiny a ukázalo se že je strašně zlá. To samý jak pasák prostě, nepomáhá nikomu. Já jsem mu od 16 i prala, i mu držela – i držela jeho klientům. Už tenkrát si za mě bral 3 litry na privátu za hodinu, od Amíků a Taliánů. Stěžoval si, jak to měl doma špatný s manželkou a že ho stojí hodně peněz, a pak mě ted pomluvil ze neumím prat. Tyhle pasáky nezměnís a neváží si ničeho.