Mě to fakt nebaví furt dokola poslouchat, včera nás ty ruský šlapky málem okradly? Vlezli kolegyni na pokoj a chtěli lízat zadarmo… Všechny stejný vyžehlený vlasy ulízany s vyretušovanejma fotkama – bez charisma nebo nápadů s ruským pasákem za prdeli a českýma sociálníma dávkama a výhodama. Pasák si je hýčká a kupuje jim krámy aby mohli dělat hovno. Chápu že vyžehlený vlasy jsou in ve 50shades a čeká je asi Gray (pražská varianta) ale já je fakt od sebe ani nepoznám!

Prostitutky v Praze studují

Lezou tu po ulicích znuděný jenom v podprsenkach a studují českou VŠ. Pak mají tituly a nastupují do právních kanceláří vařit šéfovi kafe. Je na čase, myslím, nějak s nima zatočil – jako už před lety. Jako systém v prdeli a telata jsou v nejlepším věku a síle a jenom chrápou v lavici a domlouvají si další kšefty na privátu na danou noc. To platí i pro kluky – který jim ty prachy platí, český systém zkolabuje a tohle už fakt je snad fatamorgana.

Jsou to Ruský šlapky

Tady se už nedá ani podnikat odvody jako prase…tohle už nikdo živit nebude. Já chci podnikat ne platit VS nějaký ruský krávě.