Priváty Praha.

Jako peníze na její šminky aby měla, ne za pomoc mě s konkurencí na vedlejším na hovno privátu… má málo peněz prej, šlápota jedna nečestná. Stejně sem všechno nestihla po ní uklidit. Ach jo. Půjčí si privát, udělá si tady gang-bank s pražskými pracháči a nechá tady bordel, použitý šprcky.

Systém kurev ČR a sex zdarma

Myslím že právník chrání systém kurev v ČR: hájí je – na nás prostě nemají (kam se hrabou holky z eskortu – ty blbý společnice s nedodělanou VŠ). V ČR se na právníky jenom hraje, ale on je skutečnej a chodí už 10 let, téměř pravidelně.

Jako matka Tereza

Prostě si musíš jako další daň zaplatit protislužbou právníka, kterej potom jde a zachrání systém šlapek v Praze před úřady a potřebami nevyprázdněných úředníků z magistrátu, kteří by nejraději chodili zadarmo, všichni. Ale stejně ti nikdo nakonec za to nebude vděčnej. Jako matce Tereze, ta také zemřela v osamění. Taková já jsem – jako matka Tereza. Kurva, i spasitelka.

Kontrolní činnost kurviček

Asi mají nějaké pokyny prostě… kontrolní činnost anebo si užívej ale nás neotravuj, mi ti prémie nedáme – dle hesla, ty si musíš vybrat na úplatcích hotově anebo v naturáliích a tak to ti zkurvysyni chtějí praktikovat u nás na privátu na jedničce. Ano mám na mysli privát číslo jedna na Praze 1 u Staromáku – to mají ti paraziti blízko… jako když chtějí teď ničit ženský nebo něco, tak normálně vlezou na Sexstránku a zkoušejí to telefonicky na nás, se objednat a pak přijít, že nemají jako peníze a zkrátka žene ty malý pinďoury z magistrátu idea, že si na nás jako hned bez peněz vlezou. Nevlezou !

Kurvičky studentky práv

Já mám rok práv na VSE – jsem tedy vlastně něco jako právnička. A tam nad učili že trestný čin je i pasivní nátlak. Takže jsou všichni v průseru – udám je a jednoho si natočím na mobil. Ty 2 poslední tady stejně máme nasnímaný tou skrytou kamerou a pošleme to manželkám.

Kontaktní telefon na privát

Já právníka zítra volat nebudu aby překrucoval zákon proti nim, co je psáno to je dáno. Ať si tu mají postupy jaký chtějí. Ono až se kvůli tomu na ně dostane FBI a použije vyšetřovací metody paranormální cestou tak budou čumět i soudce co nevěřil andělům.