Odstěhuju se z Prahy do Liberce a půjdu makat na privát tam – pár Němců z Žitavy na orál denně a mám to. Pár dobrejch privátů je i tam – holky referovaly (i když je pravda, jedna tam má falešný fotky – jedna blond, za takový cihlový vily u Babylonu. Dává si tam stažené fotky od jedné Ukrajinky a ve tváři má strašný akné. Je jí asi 40 a uvádí 25, bezdětná blond zoufalka, strašná štítivka na bacily s akné ve tváři)… Navíc tam mám dobrou kamarádku ze školy.

Malý pasák velkých holek v Perlovce


Stalo se něco strasnyho, děda to ráno řekl tomu malýmu klukovi, co si v Perlovce už pase velký holky, at se k malýmu chovají slušně že ho nesmí bit a malý hned řekl že jsem to řekla já před tátou. Takže z něj má asi už příliš velký strach na to aby mohl vypovídat.

Malý pasáček holek

Mě se svěřil a dědovi taky, tak se děda divil proč mluví jinak před tátou . Já vůbec nevím co dělat, ale asi to celé prohraju. Malýho prostě cíleně programují proti mě. Žádná spravedlnost neexistuje, jenom peníze. Žádná spravedlnost neexistuje, jenom peníze. Svět je zničeny a lidský genom též. Podle pokusů na krysách když je ddělí od matek tak potom jde celý jen do prdele a mají v dospělosti vážné nemoci. A dělají to teď všem dětem… Lidi se zničili sami a chcípnou asi jako krysy. Gen doprdele.