Spíš měl dost času tě o tom přesvědčit. Jo to mi připomíná, jak pořád básníš o nějakým mým potenciálu. Tak prosímtě dovol, abych ti připomněl stará přísloví, která tady nejsou náhodou. ,,Za každým úspěšným mužem hledej silnou ženu“ ,,A vůbec za vším hledej ženu“ Takže víš co si můžeš s nějakým mým potenciálem?

Holky si s ním vytřou zadnici

Vytřít akorát zadnici, což jsi už udělala a nejen ty. A co se týče Huga, tak jediný, co jsi na něm zažila a já ne, je chuť jeho péra a za tím si stojím a pokud na to musíš přijít sama, tak si klidně posluž. Nakonec už to jde mimo mě. K tý druhý zprávě, nevím fakt, co ti napovídal, ale kdyžtak v Bousovský dopravě je pracovní křeslo, který hrálo ve filmu, taky je docela sexy.

Z Bousova do Prahy na privát

Co já se budu rozčilovat, akorát vám dvěma dělám kořena od samýho začátku a vysvětluju ti tady jako debil něco, co je naprosto zjevný. Kdoví, co ty vůbec jsi zač, já neznám tebe a neměl jsem nechat od tebe na sebe vůbec sahat. Jediný důvod, proč se ti to podařilo byl ten, že mě tady léta sexuálně ponižujou ty nezkurvenější hovada na jejichž vrcholu je ten tvůj herec – překladatel, kterej vede leda tak svůj tým vrcholovejch zmrdů šířících jeho nechutnou vztahovou ideologii. Kdoví, proč jsi si vůbec se mnou něco začala, dost pochybuju o tom, že proto, že bych tě přitahoval a na intriky, kterých se mi od něj dostalo vrchovatě fakt nemám čas.