Luxusní pražská milfa, umí zahrát GFE divadýlko. Pokud má kumčoft cestu do Prahy, je to jediné místo, kde se dá sehnat, více jek 60 % alespoň trošku umytých kurviček. Deklarujeme sprchu maximálně starou 48 hodin.

Jak se mohu chtít vdávat? Je mi, skoro……. no je mi, co mi je let, 3 děti, strerilní… ta druhá, Zuzana z privátu Milf 36 let (ale ona dělá milfku od 22, vypadá strašně) – chodil s ní před 11 rokama přede mnou – nyní ona jedno dítě, sterilní. Všechno šlapky z Vinohrady a čtyřky – Motýlek, privát U Itala, privát Mazlivé studentky a nakonec i makala s Adélkou z Ukrajiny z Bělehradské, která se nyní přestěhovala – tedy i s celým ansáblem blížeji k ÍPáku.

Garance kvalitního sexu, jen s 18tkou…

Obě deklarujeme mu obě, jak nám strašně moc dává a chceme mu dávat svobodu. Nějak mu to neštymuje. Kdyby mu bylo 25, tak o tom i uzvažuju, resp. neuvažuju. Tak mladé tělo by mu zblblo hormony a on bych dovnitř bez kondomu stříkal a stříkal… no, a pak choval.

O tý kurvě z holešovickýho bordel parku


A tohle jsem mu řekla o tý jeho nádhře: „Je strašná. Takhle nepritahnes kvalitní ženu když nemáš vkus. Nuda. Takhle nepřitáhneš kvalitní ženu (jen holku na sex) když nemáš vkus a nikdy se neoženíš. Tobě stačí kvalitní tělo 18 – 25, zbytek je ti volný / a mě zavrhneš, jo??? Víš, co jsme si řekli, voď si na pokoj, koho chceš, třeba GFE šestnáctku, co jí koupíš hadříčky v outletu, ale mě to neříkej.“