Lesbická kurva v méně luxusní italské maringotce – přistavené jen tak u hlavní silnice. Holka jednou nejprve soft a poté naostro – klient má 20 minut na to, aby se za 20 euro udělal. Stihne to?

Ja nevim proc to nikdo neresi co mi udělal pasák, za to me policajti sháněli, jak sileny – jezdí si v karavanu, co používal pro kurvy v Itálii. Pravnik taky nic nedelá – nechal se tedy dnes jednou vyhulit a včera byl na 2 x na sex (včera nadrženej a nic). Jenom furt jakoby rovna me co smim a nesmim a dává mi na privátu před šukáním v kuchyňce svatý školení. Ono je nejjednodussi resit me kdyz jsem hodna a ustupuju nez resit pasáka, ktery je schopny vseho. Me to cele prijde uz divne delsi dobu, ty postupy… Jako tenkrát ty Kurvy na Mácháči – víš ten nejšpinavější Night Splavy, co byl s těma vobludama vyfetlejma z Teplic, jen k smíchu 😀

Night Staré Splavy – pro výletivé pražáky

Na ten machac zitra asi nejedu – kámoška z bordelu ve Splavech říkala, že to tam je samá megera (ona je taky megera) – takže bych tam byla za hvězdu ale seru na to. Dneska jsem mela zase unavu a usnula jsem odpoledne asi na dve hodiny… – to mám z toho šoustání po grupáčích (i filrmaře). Jsem mozna i pretizena z prcání do rána na klasiku s jedním. Tak zustanu na privátu chrápat a vedle na pokojí ať si malym pérem šukaj tu krávu z Varů (na festivalu) – stejně jiné debily nemá.

Lesba z pokoje 2 žen

Ale zajimalo by me co si o tom to hovado mysli… Zkusim jeste tu druhou lesbičku, jestli to nejak nevyresi, si preci pasák nemuze delat co chce….ty jeho urazky uz nemuzu poslouchat navic to vyklada i Lojzovi a ten ma pak o me strach. Je to proste spina ta polostará šlapka z vedlejšího pokoje, co si říká „dívka na sex„, ale je jí přes pětačtyřicet. Ona mu asi i ta dementová nakecala ze mi neco je ale holt si bude muset přiznat ze mu lhali a zničili vsechno zbytecně – stejně ta kravka neomládne !

Které holky pracují v sexbusiness

Navíc je to v tom privátu ve Splavech složitý. Odešla jim tam ženská co vařila a v noci prcala, na mateřskou na plným úvazku – takže vlastně byla na 2 úvazky. Pak si vymysleli že já nezaučena kucchařka na polovičním jsem místo ní – se posrali? Já jsem kurva exklusiv, VIP a GEF v jednom – z Prahy !!! Ona mi to samozřejmě nepředala – řekla jsem rezolutně NE… jednak mě vzali pozdě a byla neděle, klienti už v Praze, a jednak asi nechtěla, abych si cokoliv vydělala.

Kurvy z Itálie zpět do Prahy

Teď mě s ní furt srovnávají a něco vyčítají a mě už je z toho blbě – jako z tou káčou z Itálie. Sama některý věci dělala špatně a neuměla ani kouřit vocasy, všechno rychle. Asi to tak v Itálii dělaly. Přitom je ta druhá holka z privátu odvedle na full tak proč není on místo ní…non sense. Jsem z toho akorát otrávená. Kretén odjel s Milanou na Ukrajinu s dětma na dovolenou a pak na Lago di Garda – ona mu rodí už 3. dítě a on neví, že je to vlastně aktivní ukrajinská kurva. Do Milána si prý létá o víkendu na nákupy, pche… … Mají 1000 let starý obytnak a ona dělá chudou, poslušnou ženušku a vydělává statisíce. Pojedu asi do Berlína do Night s Ukrajinkama, možná už příští týden – ale o tom až příště.