Nechceme být v EU a v NATO? Jako Československo nejsme. Ale ne, my začneme u sebe a jak?

Jednoduché věci budeme dělat složitě a s nejistým výsledkem. (Volbami, jak se snad ukázalo, prostředek k ničemu dokonce s výsledkem takovým, že neúspěch je jistý)

Jsou tady lidé, kteří se dostali do konfliktu se systémem a vyhráli, úspěšně podali žalobu u mezinárodního soudu, obhájili dokonce odpor proti zabavení majetku zatíženého hypotékou. Snadno totiž prokázali, že je banka podvedla. Dokázali že to jde.

Systém se netají svými praktikami a nechává dokonce jednoznačné důkazy v legislativě. (jak jsi snad na vlastní oči viděl a ne jednou)

Ale my ne. My budeme mlít něco o aktivním boji a začínání u sebe. Dáme systému čas tyhle odvážné jednotlivce semlít, a postupně změnit i tu legislativu, abychom neměli v ruce na tu obranu absolutně nic jo?

Když už jsme u toho, hypotetická situace. Vrátili jsme se před rok 1993, jsme znovu ČSFR. Nejsme v NATO ani v EU. Někdo(nevím kdo) nám dluží 105 tun zlatých cihel. Máme oprávnění zastavit všechny arbitráže, který vyvádějí majetek mimo stát. Neplatí žádná privatizace ani restituce (ty jsi snad něco dostal? Odvážím se tvrdit, že naše historické znalosti našich rodin jsou díky praktikám systému už ve třetí generaci nazpět, naprosto žalostný).

Jsou tady mraky lidí, který mají dost přesně a detailně rozpracovaný technologie a vlastní objevy. Tihle lidé se bojí o svůj život, proto o nich neuslyšíš.

A vůbec, komplet celý vzdělávací systém tě akorát naučí hypnoticky věřit tomu, co ti nalžou v médiích. Jsou tady lidi který mají alternativní zdroje energie, materiály na výrobu čehokoliv.

Okamžitě se zastavují zaměstnání, do nichž lidé dojíždí. Výroba může stát dost dlouho, aby se lidé sami rozhodli, čemu se vlastně chtějí věnovat.

Jen proto, že ti někdo řekl, že je něco utopie a polovičatě ti to ukázal, aby tě přesvědčil, že to nejde, ještě znamená, že tomu budeš věřit? Zrovna ty?

A jseš si jistý, že se nedokážeme sjednotit a dohodnout i bez politiky a úředníků? Po probuzení jsi zjistil stejně jako já, že jednáme podle programů, které do nás nalil vzdělávací systém, zdravotnictví už prostřednictvím našich rodičů a neustále do nás perou reklamy a seriály. A v nich jako má být nějaká realita? Že se v nich nedokáže skupinka lidí shodnout a všichni na to fascinovaně čumí? Víš něco o přírodních národech, který ty programy nemají. Jsi si jistý, že mezi nimi docházelo k potyčkám a válkám? Netvrdí nám to jenom systém, aby nás přesvědčil že to nedokážeme?

Tvrdíš, že víš, jak to tady chodí. Všiml jsi si že tady je skupina lidí, který pořád jako idioti začínají u sebe a nosí v sobě vinu a pak je tu druhá skupina, která si dělá, co chce a v podstatě disponuje právem první noci, právem veta všude, kde se setkají se zástupci první skupiny. Všiml jsi si vůbec toho?

Tak budeme začínat u sebe a budeme se pořád dělit na dvě skupiny a stát proti sobě, notabene ženský proti chlapům. To s námi ten systém bude mít tak snadný, že být otroky si zasloužíme.

Promiň ale tohle nežeru, tak si klidně všichni ranařte každý sám za sebe, než vám dojde, že jsou tady mraky věcí, bez kterých byste byli v hajzlu víš? Jako teplo z topení v lednu a voda v kohoutku, a jídlo v krámě. On vám to ten systém brzy ukáže neboj. Co já se tady budu emotivně vyjadřovat, chcete si to prodělat až do stadia z něhož není návratu, tak tedy hodně štěstí, jste na nejlepší cestě.