Aha, takže mám věřit tomu, že zájmy využívající takové věci jako geoinženýring a mnoho dalších procesů k intoxikaci životního prostředí, jedou podle souhlasu toho kterýho státu a nemají žádné páky, když Italové řeknou ne?

Myslíš, že ty jedy se vyznačují nějakou chutí? (myslím, že travičství jsme do jisté míry studovali taky a kromě toho, že má dlouhou tradici už od hlubokého starověku, je při něm důležitá co nejdelší prodleva mezi podáním jedu a počátkem účinku – povšimni si prosím, že to je zásadní kritérium i při hubení hlodavců a toto kritérium zažilo tisíciletý vývoj a za posledních sto let se dostalo do moderně vybavených laboratoří) tak jsou také důležitá další kritéria, například humbuk ve stylu ,,zloděj křičí chyťte zloděje“ aby se odvrátila pozornost a to se dělá pomocí zkažených potravin ve východní Evropě, stejně jako, když mafie potřebuje dostat přes hranice 200 tun heroinu a jako předvoj pošle nějakýho ,,koně“ s 2 kilogramy, kterýho propírají v médiích ještě týden po úspěšném transportu těch 200 tun. Tak takto podlí by intoxikátoři určitě nebyli…..hm.

Dokonce i zdravotnictví je pověstný tím, že ti při léčbě podává, co nechceš, a ty to ani nevíš. Tam nejde o to, že tě podvedli, ale o to, že si mezi sebou řekli, ,,do pana Vigata je potřeba dostat 2mg thorazinu, nechce ho? Tak mu to nadrolte do jídla přece tady nebude skučet celý týden. Dovol mi abych ti položil otázku (jako symbol) kterou ve filmu ,,Matrix“ položil Morpheus Neovi. ,,Myslíš, že to, co tady dýcháš je vzduch?“