Mě kdyby někdo ošoustal bez peněz, tak ho zabiju. Ať mě nechá na pokoji nemakačenko sociální jedno. Nikdo nic nechce za peníze – už šoustám v Praze jen za 400. To jenom pár idiotu chtějí aby jim někdo dával holku za pár korun – to prostě přejde, to musí skončit ! Past a klec. Jejich volba. Aby si honili potom, když zvednu ceny. Ať se honí a ať mě nechá zatím v klidu. Raději půjdu do Hollywoodu.


Hele filmují teď pro nás interiéry a pak jdu na plac… abych tak získala rychle jeho majetek – normálně to od něj koupím. Natočím pár filmů a budu slavná, jako Dolly Buster. Docent má pro svou bývalou slabost (Marcelu), a proto se jí rozhodne pomoci, aby taky se mnou nešla točit.

Nevšední natáčení ho však stejně vydráždí, až uvidí trailer a sám ji tam bude chtít, anebo přijde na kameru píchat s ní. Stejně tuším stopu velkého spiknutí, kterého se účastní vládní činitelé, vlivní obchodníci, vysoce postavení příslušníci policie a FBI, drogová mafie i neonacisté, mnohé souvislosti mu však vlivem neustálého marihuanového opojení a hlavně porna !