Bulharská prostitutka pracující v Pražském privátu na pohovoru u ředitele banky na pozici sekretářky.

Které mi poskytuje pohled na historii, co nikdo žijící nikdy osobně neviděl a jejíž fragmenty jsou prokazatelně a opakovaně manipulovány a tak tomu netknutýmu zbytku budem bezmezně věřit jako dogmatu. (Byl jsi už dneska v kostele? anebo si zase hřešil na privátu s bulharkama?)


Vzdělaná prostitutka

Promiň, ale ve světle těchto faktů je obvinění z absence vzdělání pouze obvinění z nedostatečné indoktrinace, která působí rozpor o němž ty se pouze domníváš, že tu byl vždycky a který navíc evidentně slouží k udržení bludu, že něčeho jako lidé nejsme schopni.

Vyprázdnění

Na druhou stranu tentýž zájem ,,vyprazdňující“ svá hovna do naší společnosti nádherných bytostí, v oblasti finančnictví a hmotných statků nějak káže, že když tvrdíme, že něco nejde, tak to vlastně neumíme. A tak nějak za tím zase stojí podivné tvrzení, že to taky takhle bylo vždycky. Víš vůbec se nedivím, že volby vyhrál Babiš.

Manažer na privátech

On je totiž manažer, který funguje tak, že jako ,,kolik je 4×4?“ A odpověď zní ,,bude to tolik, kolik budete chtít šéfe“ (skuteční politici alespoň občas museli vysvětlovat důvody svých činů, i když někdy mám při pohledu na ně pocit, že i dítě by to dokázalo smysluplněji). Jinými slovy pan manažer dělá co je potřeba a na základě toho je nebe jednou zelený a podruhé červený? Podle toho, jak je potřeba?

Podvodná kurva

Není to podvod? A v tý tvý historii se věda neprojevovala podobným způsobem? Takže memorování jejich výdobytků bez kritiky říkáš vzdělání jo? Pokud nevidíš, k čemu to všechno vede, tak ti snad jen řeknu to, že i ty jsi nádherná hluboká duchovní bytost schopná dávat lásku a s potřebou lásku přijímat.

Láska – on chce být jejím malým dítětem

Malé dítě bez lásky umírá velmi rychle a u dospělého (jako jsi ty) probíhá tento proces pomalu. (Jako pomalé podávání jedu) A jestli si myslíš, že tvoje podvědomí napojené na tvou duši všechny ty lži a podvody necítí, tak to jsi na omylu.

Jung a priváty

Ale před sto lety o těchto věcech psal Jung a dneska se jeho teze nehodí do krámu, takže oficiálně o něm žádné vzdělání neexistuje. A vzdělání vědeckýho světa, kde bezdůvodně některý věci existují a některý ne, pro mě nemá žádnou hodnotu protože není ani žádnou vědeckou metodou o které mluví skupina Zeitgeist. Je to jen management.

Hlavně a zase ten vyšší management

A management, ve kterým dřu jako debil a dívám se na ty rozpory, který jsou vyjádřený třeba těma obrovskejma parkovištěma plnícíma se novými auty si může váženej pan Darwin a jeho VAZALOVÉ strčit do prdele. To pro mě není žádný poznání a žádný vzdělání ale jenom dělání služebný opice a na to nikdo není stavěnej, proto ty nemoci.

Vzdělání pro překladatele

Kdyby to tvoje vzdělání nebylo tak jednostranný, věděl bys, že ti nejlepší lékaři se chodí radit s kmenovými šamany a dobře vědí, že ty patogeny o kterých mluvíš jsou pouze prostředky vyšších entit, mezi který patří i tvoje vědomí. Ale ne, tobě stačilo, že ti někdo řekl, že to tady bylo je a bude. Tak o čem se tady vlastně bavíme. Když překládáš, zkus se taky někdy občas podívat na podobnosti slov různých jazyků, nejsou náhodné.

Jazykové vzdělání

Jazyky vznikaly do drtivé míry cílenou manipulací s významy slov, proto se biblické texty překládaly do uměle vytvořených jazyků. To proto, že ten někdo, kdo tobě tvrdí, že nebe je červený a ty to po něm jako vůl opakuješ, ten někdo si velmi dobře uvědomuje, že tvůj hlas, který artikuluje nějaký význam má moc měnit realitu a snaží se ti podsunout, že to tak není a vždycky jsi byl, jsi a budeš takhle nemocný a bezmocný.

Mít problémy a masochismus

Ty s tím možná nemáš problém, ale to je jen tvoje vědomá část. Pak je tady tvoje nevědomá část a ta tě bude bolestivě drtit, dokud to nepřiznáš sám sobě. Jsi v podstatě sám sobě inkvizitorem a mě obviňuješ z toho, že jsem masochista.