Jo, to chce právě mezi lidi… Ale nemůžeš být s jiným klientem v kuse, musíš být aspoň tak 2 hodiny sama, jinak se to nezacelí aura světice, jakou jsi ty …..to jsou velký energeticky toky energie druhého člověka a musíš to pořád uspokojovat – hlavně orálně, kompromisy a tak. Plánování je taky zátěž, já vždycky najednou cítím že mám jít do jiného privátu, proto pracuji až ve 4 najednou. A pak přesně někoho potkám, kdo to potřebuju znovu a pošlu ho na druhý privát a to prostě jede…

Povinnosti holek na privátu

To musíš furt hlásit a domlouvat se s dalšími maniaky v souladu. Takže už tam máš kamarádky na privátu na Praze 1? Moje sestřenka tam má od druhé babičky celou větev včetně té babičky a prababiček, a všechny dělaly na privátech nebo bordelech. I mimo Prahu, ještě za první republiky. Jsme celá sága prostitutek.

Erotický Privát na Malé straně


Nechápu že tam není nějaký turismus jezdí tam tisíce cizinců na tu Malou stranu, a nic mrtvo a nic, proč tam nejsou prostě aspoň nějaký penzión nebo tak něco…teď je tam alespoň ten nový privát na Malostranké – tam dělá kamarádka a vstává ve 14 odpoledne. Má asi 6 cizinců za den. No, takže asi 180 za měsíc, tak je matrace nebo není při 180 kumšoftech za měsíc? Z rok to dělá 2150 sexuálních partnerů a za 10 let 21150 sexuálních partnerů.

Co tam je za sex na tý Malý straně


Tam není nic… jen obchůdky pro cizince, hezké restaurace na náměstí s terasou, kavárna na tom náměstíčku před kostelem a tak… jinak neni tam vůbec nic. Ty Češi sou snad úplně debilni, v 22 hodin zalezou domů a chtějí na seriály to třeba tý italové mají aspoň večer nějakou kulturu. Já jedu šlapat na zimu do Itálie prostě. A v zimě zavrou ve 20. Hodin a jsou na zahrádce… prostě mrtvá strana.