Nemůžu spát a tak se mi honí všechno hlavou. Budu ti ty myšlenky rovnou psát. Taková moje psychoterapie 😁

Tak začínám (na privátu – už 8 let):

Myslím, že naše přátelství už nepotřebuješ. Jsi teď v z Prahy pryč spokojený a šťastný a privát stejně zavírá. Máš teď svoje nové známosti a priváty tam v těch městech, jako Ústí, Teplice – a to je dobře.

Sejde z očí…

Jak jsi řekl. Sejde z očí, sejde z mysli. A na mě si za chvíli už ani nevzpomeneš, že existuji a že jsem byla možná někdy něčím pro tebe. Vlastně tím jak se ke mě chováš už dlouhou dobu chladně, jsem to mohla pochopit už dávno.

To nemá cenu

Nemá smysl se už dál vnucovat se ti do života a trápit se. Je to pod mojí úroveň a cítím se dost nekomfortně 😡. Mám kolem sebe lidi, co o mě stojí a váží si mě jako ženy, kamarádky a přítelkyně a těm se budu možná za čas schopná věnovat… Spíš asi né 🙃 Nebo vstoupí do mého života jiní, noví lidé 😍. O tom život je. Žít v lásce a s láskou…

Těšení se na privát

To, že se na někoho těšíš a on na tebe (a i když je to sex za peníze na privátu, to nevadí)… Že s tebou rád tráví čas a bere tě takového jaký jsi… (fuj, píšu jak vztahová poradna z internetu 🤣). A nebo budu prostě šťastná sama se sebou. Vidím to asi jako nejlepší řešení 👍.

Kurva nechala své srdce

Nechala jsem si ubýt své já, své sebevědomí a své srdce. Měla jsem pak už jenom pocit, že jsem k ničemu a že všechno co dělám je špatně. Začala jsem panikařit, že tě ztrácím, když už mě nechceš jako milenku ani jako přítelkyni. A tak jsem se více upínala na každý náš společný den… Z toho vznikal dojem patologické závislosti, jak jsi to nazval. A zase … Všechno špatně.

To není ona, ta prostitutka

Nejsem to vůbec já. Chování jak nějaká podřadná osoba. No fuj 🤮… A v tom se žít nedá. Nestojíš o mě, dáváš mi to najevo dost jasně a já to furt nechtěla přijmout 🤔. Asi jsem tam vkládala stále nějakou svoji představu a naději, že si mě vážíš jako ženy a máš mě rád, tak jako já tebe. Prostě jsem nechtěla přijmout realitu… Co naplat, i to se stává 🤷.

Má těch chlapů moc

Víš, já velmi špatně si vytvářím pevná pouta a hluboká přátelství s muži. Bohužel mě to potkalo s tebou, kde ty to tak ke mě nemáš. Zkoušela jsem se už tisíckrát od tebe odpoutat, ale nešlo to. I Karel byl jakýsi pokus o odpoutání se od Tebe. Ale marný. Ještě jsem vlastně ublížila jemu 🙈.

Výčitky svědomí kvůli placenému sexu

Je to hnusný co jsem udělala 😞. Ale teď to musím dát a všechny chybný kroky napravit. To je ten správný cíl 👏👏👏. Protože nejsem schopná ani s nikým mít sex. Každý je mi odporný 🤮🤮🤮. Mám v hlavě furt tebe… A zase pro mě špatně 👎. Je to prostě nezdravé ten stav. Jsem vyčerpaná a unavená🥴 a bez radosti ze života 😢. Podstoupím možná i psychoterapii, když to sama nezvládnu a budu zase volná jako dříve. Oklepu se z toho a život půjde dál…😊

Psychouška na privátu

Ber toto mé vypsání se, pouze a pouze jako můj začátek psychoterapie… Budu si to číst jako návod, když zase zapomenu cíle 😁😁😁 Někde prostě začít uklízet musím. Takže úklid nejprve mezi mnou a tebou, kde jsem si toho bordelu nadělala nejvíce🥵. Pak bude následovat Karel… Ps: myslela jsem si, že do téhle role se nikdy nedostanu🤫. Byla jsem prostě ve špatný čas na špatném místě… 🤷