Ale mám problémy, závislost na prachách a povrchnost, upřednostňuji kvantitu před kvalitou. Musím jít touhle cestou, najdu to ve skromnosti. A to se líp dělá na venkově než velkoměstě v těch špinavejch klubech.

Sběračka kondomů

Já třeba každý den sbírám kondomy a piji jejich obsah k snídani s džusem, nebo vytiram buď smetákem nebo hadrem a podržím pasákovi zadara – ale šlapka si musí kleknout na zem, očištec a pokorny klid. Taky ekologie. Jako u mnichů, lidí jsou dneska pretizeny, lux nebo mop….kramy a kraval. A musí na ty kramy za tisice vydělat a hroutí se z toho. A nemám rychlovarnou konvici a vařím vodu v hrnci na plotně a dělám třeba litr čaje náraz.

Raději si vyhonit – někdy ano…

Kumčofti jsou dneska blázni a magori povrchní, soudi mě za tenhle životní postoj, zvláště pasák je zakomplexovany normopat. A honění péra sám sobě? To stejně nebude, lidstvo už kvůli tomu málem vyhynulo. V další vlně transformu shodí porno servery… Chlapi jsou líný a když na to čumí tak kašlou na normální ženský a jsou z toho vymasteny.

Fandím počítačům protože zachránili lesy, když bude vše online není potřeba papír…kamarád to nechápe a přitom je ekolog, ale my kurvy z privátů, co jsme na internetu – zachráníme planetu. Mám zmatek ve vztazích! Nechci už teď nic řešit.