Udělala jsem ráno před prací grafiku na sex stránky k tou lesbickému duu – prostě já a andrea hulíme a necháme se prcat do análu spolu – prostě je to tak, že stát nepodporuje matky a potřebuju k tomu vymyslet ještě nějaký text.

Kurvy samoživitelky, prcání do análu


Už mě to štve co si nahoře vymysleli, ani ty zvířátka by neodpojovaly mámy kurvy samoživitelky od děti. Je to asi strašný víd že jdu toho norníka vyměnit. Rok mi pomáhal, peníze mu dám o to nejde ale asi bude koukat… Přijel i na tu policii mi pomoct, ale má toho asi moc nebo nevím, uplne to prostě nefunguje. Možná ho Pasák nějak ovlivnil nevím.

Emailová korespondence z privátu

Už jsem si na něj zvykla ale některý věci neřešil no, kdyby nešlo o život dítěte tak mu to nechám, ale takhle se do toho musí fakt jít po hlavě asi. Snad se neurazi, napíšu mu nějaký email předem že ho bude kontaktovat ta místní, on už to asi nikdo jiný než místní prostě nevyřeší.

16 letá, jako prostitutka

Já sama nevím co dělat, co se děje a co se stalo. Mám v tom zmatek. Navíc malý má z pasáka strach takže výslech je asi zbytečný. Pasák je mistr iluzi a asi každého dostane. Ten si mě stejně neváží jak byl se mnou od 16 a radši to žere te Janě co machruje, říkala známá. Jako nevím s čím…