Takhle si to rozdávala na privátě v Kladně. Pak šla do Prahy. Předtím spíše amatérsky a tohle dělala běžně – nalákala za sex zadara ale o prachy si říct neuměla a pak stejně nebylo nic.

Když jsem za tebou začal chodit, jezdil jsem ještě v Boleslavi. Na oběd jsem chodil do města. Abys věděla, nabízely se mi tam mladý hezký holky. Holky, který tam měly zázemí a já se tam mohl nastěhovat (Hugem by neváhal ani vteřinu a ty to velmi dobře víš). Odmítl jsem je, protože jsem to nechtěl s tebou vzdát i když to šlo špatně a s nima by to šlo samo. Odmítl jsem je, protože jsem nechtěl tyhle věci tvořit snadno. Když tvoříš snadno, není o tom, co říct. A to, co se tady dnes děje se vztahama a sexem, o tom je sakra, co říct a o tom by se mělo mluvit.

Kdysi jsem se odstěhoval za svou první láskou do Prahy. Pronajali jsme si tam pokoj a snažili se tam nějak fungovat. Někoklikrát jsem změnil práci (ty řeči o tom, že tam něco vždycky najdeš, jsou naprosto lichý, za almužnu tak na sezónu a s dojížděním). Skončil jsem zpátky v Lípě asi po roce snažení se o spolupráci s lidmi, který byli vychcaný, jako díra do sněhu. Samozřejmě bez ženský a se zkušenostmi, který mi otevřely oči o tom, co jsou zač lidi i v mém rodišti.

Hugo do toho všeho ještě střídal holky jako ponožky, přímo přede mnou je neskutečně šikanoval a mě vždycky s úšklebkem říkal, že ,,takhle se to musí“ (včetně kurviček na privátu / tam jim hodil prachy a ponižoval je rovnou). Choval se vždycky jako neskutečnej zmrd a vždycky tu ženskou měl. Dnes pracuju v Lípě, ženský tady na mě koukají, jako kdyby mě nejradši zaškrtily a ty se vracíš k němu, takže mi vlastně zůstalo zase jen bytí mezi lidma, který mě používali k hašení svých nenávistí. A divíš se, že jsem nasranej?

Medvídek na nejosamocenější chvíle, kterej se jinak válí v koutě bez povšimnutí, celý léta je už pěkně olezlej, vypelichanej, smrdí a často ho bolí hlava. To proto, že je v přechodu víš?

A důvod, proč si představuješ, že tě tak snadno vyměním za jinou je jenom jedinej. Protože ti to celý léta předvádí on a nepředváděl to jenom tobě. Takže vlastně zase soudíš mě podle někoho, kdo s tebou nejednal hezky (sakra počkej, kded už jsem tohle viděl, napovíš mi?) Anebo třeba napověz sobě, co ti já budu valit do hlavy, na to nejsem fakt kovanej.

Nepotřebuju, abys mi byla věrná nebo tak něco, dělej si co chceš. Mě šlo celou dobu o to, abych měl možnost studovat tu vlastní sexualitu a tu ženskou a s její pomocí léčit sebe i tu druhou osobu. To tys měla problém s tím, že mi život ztrpčují odchylky sexuálního vnímání ženy a tak jsem o tom přestal tolik mluvit, protože mi začalo na tobě záležet, ale takhle to fakt nechci. To jsi řekla ty, že když mě trápí to, že mě vzrušují velký prsa, že o tebe nestojím. To je čistě tvoje konstrukce, kterou jsi řekla ty. Tady totiž je účelově zaměňováno obrat ,,líbí se mi“ ,,a vzrušuje mě“. Jedno se dá změnit jen, když dotyčný chce a to druhé se nedá změnit tak snadno i když by ti, které to vzrušuje, hrozně stáli o to, aby to bylo jinak a takovým chodí do života (bez urážky) hrozně idioti chytrý jako krystalový rádia a neustále zaměňují obrat ,,vzrušuje mě“ za ,,líbí se mi“ a nechutně znevažují dost vážný životní problémy některých lidí, který navíc nikomu neublížili a ani to nemají v úmyslu. No a přes to se asi u tebe nedostanu (nejspíš u nikoho), protože kultura, která tyhle problémy vytvořila účelově a velmi organizovaně znevažuje jejich samou existenci.

A jednou se probudíte, a zjistíte, že jste uprostřed války kterou s vámi vede neviditelný nepřítel. Útočí na vaše slabiny, takže nemůžete už ani vstát a vztyčit svou hrdost. Válíte se v prachu a troskách své minulosti a obviňujete se z toho, co se mělo a nemělo stát.