Windows 10 užíváš několikrát déle než já, co myslíš, že bych ti asi tak mohl poradit. Nakonec tam, kde byla nějaká nastavení a je jich tam půlka, je na konci odkaz s názvem ,,sdělte nám své připomínky“, který tě převede na stránku psanou anglicky.

To už tam mohli rovnou strčit obrázek vztyčenýho prostředníčku i s tou kličkou na točení. Tak co bys rád? Mám otevřít kódovou řádku jádra windows a předělat ho? Obávám se, že tak daleko mé znalosti nesahají.

Bohužel každý restart je potencionální hrozba že už to nenahodíš, protože při každém dochází k aktualizaci, kterou píše osoba s přesně takovými schopnostmi. Nemohu za to, že je to debil s lepšími znalostmi systému než mám já nebo ty. Společnost desetiletí produkuje přesně takové, bohužel.

Pokud ti zmizela lupa, koukni se do nástrojů a do historie aktualizací a taky si uvědom, že desítky jsou vlastně obyčejný 95ky, jen s knihovnama na zobrazování stránek na netu, který zajišťujou věci, co samozřejmě pro tebe nemají význam. A na to všechno je naroubovaný vzhledový kabát, který obsahuje jen část nástrojů v systému stále ještě fyzicky přítomných (ale jen pro ty, kteří vědí, kde jsou) a občas na něm něco dáš spustit a on ti udělá hovno, čímž se nikdo od mrkvosraftu zabývat nikdy nebude, leda bys na ně podal žalobu.