Blond kurvička z východu brázdí chodníky jižní Evropy, aby tak udělala veliké peníze.

Tak, oproti mým metodám, které ty (ne já) nazýváš pokusy o nějakou vědu, tady máš realitu, a jestli si kamaráde myslíš, že to sem nedorazí, tak to bys možná měl myslet znovu. A úplně nejtrefnější definice, kterou lze použít, je, že svým chováním k ženám pomáháš připravit půdu pro to, že se tohle hnutí zažehne i tady a vyrostou tady na maloměstě priváty BDSM jak po dešti.

Něco vysvětlovat?

Ale když ti byly málo moje celoživotní snahy o vyjednávání a vysvětlování, třeba víc porozumíš jejich metodám. Víš co by se mi fakt líbilo, kdyby ses objevil mezi nima a pokoušel ses jim vysvětlit, jako mě, že jsou masochisti. Hele až tu budou, že to zkusíš viď?

Nastavování zrcadla

Kvůli mě, já bych moc chtěl vidět, jakej jsem idiot, až odložej zbraně a pochcípaj motory aut, aby ti řekli, že se omlouvají a že jsou taky idioti. Moc rád bych to viděl. Jenže tebe v tu chvíli uvidím akorát utíkat. Nakonec tvá obvinění jsou typickým zrcadlem, které si o mě nastavuješ sám, protože ty utíkáš už dlouho a velmi dlouho používáš mě, aby ses ujistil, že vše je v pořádku.

Církve a sex

Tak se ujišťuj, zjišťuj a dívej se , jak se ty tvý vědecký metody založený na dogmatech vymyšlených církvema jen a pouze k tomu, aby si pár vyvolenejch vrzlo a ty ses jen díval a chtěl-li to co oni tak jsi si takhle ubližoval, dívej se, jak se rozpadají v prach a přijdou takový otázky jako ,,proč jsi nezaložil rodinu?“ ,,Ty jsi snad vyrostl v inkubátoru?“ ,,A trhliny v tvých teoriích zacpeš penězi, nebo zlatem?“

Požírání peněz

,,Jsou lidi kteří se pokoušejí papírové peníze vařit, protože umírají hlady a to tě čeká chlapče, protože jsi přijal systém i s řízenou opozicí a ten systém vznikal tisíce let, zatímco ty plánuješ útěk jak dlouho?

Masochistické sklony

Myslíš, že jsi našel díru, kterou utečeš?“ Tohle všechno přijde a já se jen budu dívat na lidi, který mě tvrdili, že prostě MUSÍM dát na jejich rady a mít jen pasivní sex, kdy ona mě bije. Aby bylo jasno, od tohoto okamžiku, přijde řeč na ženský, obracím se a končím diskusi, naprostej nezájem, protože v masochistických sklonech, z nichž mě obviňuješ si ve zostřený podobě libuješ sám a ještě způsobem, který bude mít takové negativní dopady na společnost.

Levičácký tendence

Jo, abych nezapomněl, ve skutečnosti žádnou odpověď nečekám a ani nechci protože tohle není diskuse, ale můj poslední návrh, aby sis konečně některý otázky položil a pokusil si na ně odpovědět sám. Jak to uděláš, mě absolutně nezajímá (myslím, že jsem toho v životě navysvětloval dost) protože já se hodlám zbytek života věnovat těm tvým ,,levičáckým výmluvám“ aniž bych měl potřebu poslouchat tvé pravičácké výmluvy, ale to je jedno, i kdyby to byl třeba přednes Máje, tak já už to poslouchat nebudu.