Jsi hodný, že mě takto zveš do privátu v Praze zdarma, skoro se stydím, že se zdráhám tady teď všechno zahodit, nechat vodu téci k sousedům, smrdět použité oblečení a na všechno se vysrat. Fór je v tom, že odtamtud se už nebudu mít kam vrátit a budu na někom závislej, na tobě, na rodičích. Zní to fakt božsky.

No sex s manželkou

Zrovna jsem si objednal nějaký součástky na PC a ten debil, který mi je posílá, vytvořil takovou fakt imbecilní hru, že budu jako kretén sledovat nějakou zásilku skoro týden na internetu, kde zrovna je a v den doručení budu doma celej den čekat na ně jako na vánoce a prostě si nezašukám ani s kurvou a už vůbec ne s manželkou – to se raději zabiju.

Blbeček mě připraví o sex za peníze

Už v rozhovoru bylo vidět, že se ten blbeček strašně rád poslouchá a tohle celý zorganizoval koncem minulýho týdne nejspíš v práci v pracovní době. A když si potřebuju srovnat myšlenky v hlavě třeba že si pokecám s tebou (jedno jestli po telefonu) tak nemám čas a když ho mám, nemáš ho ty.

Exot bez privátu

Kdy už přijde konečně doba, že takovýhle exoty pozavírají do vypolstrovaných místností, zavedou jim umělou výživu, nasadí jim videobrýle s výjevy mrdaček a akčních scén (případně nějaké vakuové zařízení na ptáka, kdyby začali trpět tenisovými lokty) aby mohli dožít bez utrpení, že jejich přebujelýmu egu nebylo učiněno zadost. Kdy takový hovádka přestanou rozhodovat o volným čase takových jako já nebo ty? Dělají to doprdele i ve svým volným čase a ze svý vlastní iniciativy. Je mi z toho nanic.