Někdy si holky na privátu vezmou i podvazky – dá se to domluvit, anebo to je náhoda. Domluva nemusí být přirozená. Holky na privátech v Praze často dělají krávy.

Léta v tomhle zasraným městě vidím přesně tohle v pohledu každý ženský, která mě potká. Protože se jí líbím, čeká ode mě totéž, jako od takových trotlů, jako je Jan. Já prodělal ještě málo návštěv, kde mi v záchvatu nějaký debilní satisfakce řekli veřejně, jaký jsem grázl(jedno, kdo u toho byl – srát na to, co si lidi myslí není tak jednoduchý, jak si myslíš). Kolik času ještě strávím tím, že budu někoho přesvědčovat, že to není pravda, nebo na to mám reagovat jako chlap? Před Emmou se poprat ano? To byste rádi, nesedí vám, že nejsem to, co ve mě vidíte ze sebe?

Jděte už do prdele všichni a dejte mi pokoj, můj život není váš a já nejsem tady proto, aby vy jste hodnotili, co já jsem za člověka, hodnoťte sami sebe. To vy jste citově a morálně nevyspělí a něco jako láska, rodina nebo děti vám vůbec nepatří do ruky.

Odejdi mi zkrátka ze života a dělej prosímtě, že vůbec nevíš, kdo jsem. V opačným případě to budu brát jako výzvu k tomu, abych se začal chovat taky jako pořádný trotl. A pokud si myslíš, že to nedokážu, pak toho o mě víš ještě méně, než bych si já vůbec kdy myslel.

Ty se pořád kasáš, co jsi si od chlapů zažila, ale ten tvůj šamstr ti nemlátí děti, ten se k nim chová dobře. A co se týče Jana, tak aby bylo jasno, o tebe jsem se začal zajímat až na jeho opakovanou výzvu. I před tím jsem velmi dobře viděl, jak se o něho staráš, jako vlastní matka. Chodila jsi mu prát, on nebyl tvůj přítel, byl jedním z tvých dětí, kromě toho, že se ti doma roztahoval a měl akorát mraky chytrejch keců. A já matku nepotřebuju, hledám ženskou, která mi bude rovná.

Co se mých citů týče, o nich se sice vyjadřuješ, ale nevíš o nich a o jiných problémech, co řeším naprosto nic. Těch pár dní, co jsme se neviděli, jsem bulel jako dítě. Vedl jsem vlak mezi Lípou a Srním rychlostí 110 km za hodinu, vlak v němž bylo přes 200 lidí a vážil víc než 100 tun, na trati, kterou ještě ani pořádně neznám, protože na ní začínám a ani sem neviděl na cestu přes slzy, nezodpvídal jsem za 3 děti, ale víc než 200 LIDÍ. A kdybych něco prosral a vysypal tu hromadu železa do pole u trati při tý rychlosti, určitě by mi nehrozilo špatný sestavení jídelníčku. Zavřeli by mi do kriminálu i to dítě, kdybych to nepřežil.

Mimochodem, když jsme si volali naposledy, říkala jsi, že jsem ,,něco vykládal“. Tys kromě jinýho vykládala, že bych mohl jinou ženskou požádat, aby se mnou souložila a přitom jsme se dívali na video s velkýma prsama. Ty bys něco takovýho pro mě udělala? Řečnická otázka, protože i můj orgán v tom má takový bordel, že už ho prsa příliš nevzrušují, mám to rozkopaný a nefunguje mi to. Jsem na nic a proč? Protože lidi kolem mě nemají odvahu. Nebudu ztrácet čas s takovými věcmi, už jsem ho ztratil dost. Dnes je slunovrat, budu s Emmou nocovat pod Ortelem v autě a zítra jedu do Boleslavi balit ženský, protože tady mě nesnášejí už od pohledu a má to neskutečný dopady na to, co ze mě z chlapa zbylo. 11.6., když se mnou jel Jan do těch Lovosic mi v Lípě přímo ze stanoviště sbalil ženskou. Je mi fakt líto, ale čekat na to, až si vyřešíš city k někomu, kdo žádné nemá, to nedělám poprvé a už dělat nebudu, protože velmi dobře vím, jak to dopadne.