To holka musí ale tajit, aby měla sex v 17 za peníze. To je trestné. Mnoho z nich to ale dělá.

To, co si pamatuju, říkala jsi, že na něj máš vztek a že sis to od něj slízávala, což je teď mimochodem zase jinak. Co se týče Hugana, společný přátelé na FB si mě najednou blokujou, to je zajímavý co? Hlavně ta Vladěna Pulkrábková, co se mi nedávno ozvala a jemu stačilo akorát říct, abych mu ten kontakt dal(to by čuměl, kdybych mu řekl, že mu ho nedám). Mohl bych se na něco zeptat? Jak se všichni vejdete do jedný postele? A do sprchy? A to všichni usnete, když je vás tam tolik?

Co se citů týče, on s tím nemá problém, kromě toho, kousek od tebe žije ženská jménem Kateřina, s níž tohle prodělával před mnoha lety. Akorát ještě neměl tu odvahu k něčemu tak nechutně odpornýmu, jako zapojit do celýho toho procesu mě.

Nejdřív jsi mi tvrdila, že si mám najít jinou ženskou a vysvětlovala jsi, co s ní mám dělat, jako by ses k němu vracela natrvalo a teď tvrdíš, že potřebuješ jenom čas? Nebo se to mělo nějak skloubit dohromady a já se měl počas tvého řešení s Huganem dočasně uklidit k nějaký fifině a pak jí říct, ,,promiň, tady mistrová už to má dořešený, vracím se k ní“?

Promiň, ale to je poněkud ulítlejší, než nějaký sympatie ke kozám, to bys mi mohla ještě blíž vysvětlit, nejsem totiž Hugan a tyhle věci buď nechápu, nebo nepatřím mezi lidi, kterým přísluší je provozovat. Co to vlastně rozvíjíš?

A vůbec, Hugan má všechno hned a s nějakým dozráváním si naprosto nedělá hlavu, takže on nemusí a já to odčekám za něj?

Upřímně po 17 letech naprostýho sucha, který mám za sebou, chtěl bych vidět tebe, jestlli by jsi řešila nějaký city a chtěl bych vidět především Hugana, protože ten, když to nemá, tak si zajede koupit dálniční prostitutku jako známku na okno(a ještě je takovej debil, že mu v ní praskne guma a já to musím hodiny poslouchat).

Víš, rád bych jenom podotknul, že když jsem tě potkal, nepřitahovalo mě na tobě naprosto nic, protože jsem měl úplně jiné potřeby a představy o sexu. To já měl odvahu všechno ti přiznat a na rovinu ti říct, že se chci o něco pokusit. Na začátku alespoň pro mě nebyly žádné city, ale jen neskutečná odvaha, která vám evidentně chybí oběma.

A ano, to ty jsi po mě hrábla a udělala jsi to, jak jsi chtěla, takže to není moje dilema, ale čistě tvoje a teď v tom lítám já, tvý děti, moje dcera a otázka zní, jak se k tomu postavíš, protože Hugan to za tebe nevyřeší, ten si zajede oprcat Ukrajinku a zvysoka se na tebe vykašle. Neudělal to poprvé a neudělal to jen tobě, to zase vím já, protože to všechno jsem si od něj musel za ty roky vyslechnout. A přitom se mi vysmíval, že já se na ženskou nezmůžu a bůhví, kde to všude vykládal.

Na vyřešení mých citů mám vždy tak akorát pár minut, což je od vás skutečně velkorysé, takže si své vzletné proslovy o lásce (ne té placené na privátech v Praze a nedej bože také v té hříšné Ostravě !!!) a zákoutích nějakých citů můžete strčit někam. 12.6. jsem o těchto věcech přestal diskutovat a již nebudu nikdy. Myslím, že 17 let diskuse je dost, abych věděl, co máte v úmyslu.