Jsem dnes opět v jednom kole. Nemám pomalu čas zprávy od tebe číst. Natož odepisovat.

I nadále si velmi dobře uvědomuji, že, kromě toho, že si o tom rozhoduješ sama, je též možné, že tě drží v šachu něčím, o čem nemám ani tušení.

Pomůže mu privát na Vinohradech?

Pokud se mýlím, nemám už ve tvém životě do čeho mluvit. Pokud mám pravdu a existuje možnost, jak ti pomoci nebudu váhat. Bohužel si velmi dobře uvědomuji, že ženy, jako ty jsou v podstatě rukojmím společnosti, už jen z toho titulu, že láska je pro tuto společnost jen sprostý obchod.

Kouření od privátnice na vlastním žaludu bez gumy

Mnohokrát jsem to zažil na vlastní kůži a proto se o tom zmiňuji. Stejně tak jsem si velmi dobře vědom toho, že uvědomění této možnosti je pro někoho, jako Hugo velmi snadno zneužitelné. To snad objasňuje mou nedůvěřivost a to, že jsem v některých situacích mlčel a snad to též vysvětluje můj obrat, že jsem tě měl jen zapůjčenou.

Jak to bere čtyřicátník?

Sakra dobře vím, že pro některý lidi není problém brát to takhle, neříkal bych to jen tak. Vím, že máš svázané ruce, ale já taky, nalož si s touhle informací podle libosti. Nevím,co bych jiného ještě sdělil. Pokud to, cos udělala šlo opravdu z tvého srdce(o čemž pochybuju, protože pro některý lidi je srdce tak akorát obchodní artikl), pak vše, co mohlo být mezi námi řečeno a uděláno, již řečeno a uděláno bylo a nic jiného již řešit nemá smysl.