Myslí si, že tento způsob šlapání po vztazích po němž bude následovat apokalypsa iniciovaná samotnou přírodou je jeho životním posláním. To takoví rozhodli o tom, že společnost je v troskách a muži a ženy kteří by dokázali toto zvrátit se nemohou setkat.

Přemýšlej o tom, protože jen tvrdit, že láska a svět není v troskách s přihlédnutím na příčiny zániku antického světa je poněkud krátkozraké už tím, že to popírá něco, k čemu v historii již několikráte došlo.

A to nemluvím o zániku islámského světa, který, tak jako dnes se on sám chystá zničit svět křesťanský, kdysi dávno ten islámský zničili křesťané.

Pořád se to opakuje, nejdřív jedni zničí druhé, poté druzí zlikvidují ty první a vždy před tím, než k tomu došlo, předcházela tomu rozsáhlá kampaň proč je zničit. A především ukazovali na pokřivenost vztahů, které měli sami pokřivené právě účelovým šlapáním po lásce. Proč?

Tak se podívej do Kanady na hnutí INCEL. To je zkratka ,,involutary celibate“ tady se tvrdí, že jde o mladé sexuálně frustrované muže, kteří se bouří proti tomu, že je příroda učinila podřadnými. Podíval se na ně někdo? Vždyť to byli mladí zdraví kluci se zdravými názory a především byli duchovně ostražití a tak jim bylo přesně tímto způsobem zabráněno mít ty rodiny, aby nemohli šířit otevřená srdce.

A to je fenomén, který tady neprobíhá? Co se podívat na diskotéky a chvilku je jen sledovat? Celá naše kultura tady produkuje mladé sexuálně frustrované muže. A co dělají takoví muži? No radikalizují se. Jen v Kanadě k tomu dochází příliš brzy a tak se to mediálně banalizuje, abychom netušili, co se na nás chystá.

A co se chystá? Že by bylo těžké říci davu sexuálně frustrovaných mužů ,,jděte a zabijte je“? U takového podhoubí je celá škála pokynů od ,,oni si špatně utírají nos a prdel“ až po ,,oni můžou za vaše utrpení“ a jediný důvod, proč to nevíme, že se to takhle děje, je ten, že nikdo poslední válku nepamatuje a dějiny o ní napsali vítězové.

A to nejde ve světě v němž chybí láska a místo ní určuje, co je a není dobrý, nějaký úřad. No a tím pádem vlastně takoví partneři stojí proti sobě, ať se jim to líbí nebo ne.

A on to není účel, to je nějaká náhoda, hele třeba jsme se stali obětí vlastní nepozornosti. Třeba někde existuje výnos 237D, který mluví o tom, že tohle celé má nějaké řešení a my jsme prostě tupci, že jsme si ho nedokázali za tu dobu, co jsme tady na světě, přečíst. Ostatní ho mají nastudován a tak mají život o mnoho jednodušší.

Jediný, co vím, je, že hluboce lituju každýho, kdo si byť hraje s náznakem myšlenky, že by to tak mohlo být.

Jako první den v práci. Zažívám hnusný pocit odloučení, kdybych alespoň věděl od koho.