Do privátu chodil i jeden chudý překladatel – vždy měsíc šetřil a pak šel na půl hodiny.

Stačí se podívat, jak žije takový pasák, v každém městě má ty takzvané obdivovatelky s pásem cudnosti od nějž má jen on klíč. Je to lídr kultury sexuálních predátorů, kterýmu jistý vele úspěšný překladatel a režizér klečí u nohou a téměř se k němu modlí, protože si myslí, že touží po takovém životě.

Šlapky pro překladatele

Myslí si, že tento způsob šlapání po vztazích po němž bude následovat apokalypsa iniciovaná samotnou přírodou je jeho životním posláním. To takoví rozhodli o tom, že společnost je v troskách a muži a ženy kteří by dokázali toto zvrátit se nemohou setkat.

Přemýšlej o tom, protože jen tvrdit, že láska a svět není v troskách s přihlédnutím na příčiny zániku antického světa je poněkud krátkozraké už tím, že to popírá něco, k čemu v historii již několikráte došlo.

A to nemluvím o zániku sex prodejného světa, který, tak jako dnes se on sám chystá zničit svět křesťanský, kdysi dávno ten sexuální zničili křesťané.

Pořád se to opakuje, nejdřív jedni zničí druhé, poté druzí zlikvidují ty první a vždy před tím, než k tomu došlo, předcházela tomu rozsáhlá kampaň proč je zničit. A především ukazovali na pokřivenost vztahů, které měli sami pokřivené právě účelovým šlapáním po lásce. Proč?

Tak se podívej do Kanady na hnutí INCEL. To je zkratka ,,involutary celibate“ tady se tvrdí, že jde o mladé sexuálně frustrované muže, kteří se bouří proti tomu, že je příroda učinila podřadnými. Podíval se na ně někdo? Vždyť to byli mladí zdraví kluci se zdravými názory a především byli duchovně ostražití a tak jim bylo přesně tímto způsobem zabráněno mít ty rodiny, aby nemohli šířit otevřená srdce.

A to je fenomén, který tady neprobíhá? Co se podívat na diskotéky a chvilku je jen sledovat? Celá naše kultura tady produkuje mladé sexuálně frustrované muže. A co dělají takoví muži? No radikalizují se. Jen v Kanadě k tomu dochází příliš brzy a tak se to mediálně banalizuje, abychom netušili, co se na nás chystá.

A co se chystá? Že by bylo těžké říci davu sexuálně frustrovaných mužů ,,jděte a zabijte je“? U takového podhoubí je celá škála pokynů od ,,oni si špatně utírají nos a prdel“ až po ,,oni můžou za vaše utrpení“ a jediný důvod, proč to nevíme, že se to takhle děje, je ten, že nikdo poslední válku nepamatuje a dějiny o ní napsali vítězové.