Na tuhle ty blbky český s vyžehlenými vlasy nemají. Ta aspoň svá, i když šlape ulici. Bůh ví kde.

Mě to fakt nebaví furt dokola poslouchat, včera nás ty telata málem zabily snad ani nevidí? vlezli malýmu do cesty na kole… Všechny stejný hnědý vlasy ulizany s kratasama bez charisma nebo nápadů s maminkou za prdeli nacpanou na úřadě co za ně všechno dělá a kupuje jim krámy aby mohli dělat hovno.

Chápu že hnědý vlasy jsou in ve 50shades a čeka je asi Gray ale já je fakt od sebe ani nepoznám! Lezou tu po ulicích znuděný jenom v podprsenkach Nečase na ně, ten s nima myslím nějak zatočil už před lety. Jako systém v prdeli a telata jsou v nejlepším věku a síle a jenom chrápou v lavici nad básničkama.

To platí i pro kluky, český systém zkolabuje a tohle už fakt je snad fatamorgana. Tady se už nedá ani podnikat odvody jako prase…tohle už nikdo živit nebude. Já chci podnikat ne platit VS nějaký krávě. Udělej sro, tam odvody platit nemusíš, jen zdravotní. Máš úplnou pravdu – všechny mají VŠ… a my to platíme. Umějí akorát hovno, akorát v mezičase práce na erotických privátech Praha, kde to platíš znovu.