Než k nám dorazily lesbičky…

Než k nám přišly lesbičky, tak měl pasák normálně horečku, jak byl z nich nadrženej – a myslel si ze se ma vyhonit a pak s nima udělat. Málem se přehrál a zabil! Když sem to zjistila tak sem mu dala špatný lubrikační gel a zachránila ho tím vlastně jinak, by bylo po něm, měl 40 horečky z toho prcání.. a tak čuměl. Ale to si nechal poradit, teď je namyslenej že ma dementni čubku a je z toho úplná pohroma prostě!!!


Hulení pod peřinou na privátu s 2 duchnama


A to se přikryl dvěma peřinama až celou hlavu i a dýchal jenom skvirkou…rikal ze se musí hodinu nechat hulit. Malem to se mnou seklo… jenze si nechal poradit aspoň a tak jsem ho hulila normálně-orálně. Ony nas na tohle různé připravovali, myslím že na privátu.


BDSM – škrecení péra


Rikali že kumčofti mají i strašně erekce. Ze třeba jedna paní věděla že má zaskrtit kumčafta u kořene, jenže ten člověk měl poraněné varle a ona to zaskrtila smerem k varleti, a ten clovek se posral bolestí… je to fakt strašný, komu se dostaneš do ruky prostě… musis si vybrat nějakou kundičku, které to fakt myslí selským vagínou a to je dneska už vzácný.


Brněnský night club


Třeba v tom Night v Brně , nás zkoušela stará bordel mamá – ze zpětné vazby pri měření péra a výstřiku na pokoji do šprcky i bez ní. Podle toho se vypočítala kumočftova výdrž, + se samozřejmě hodnoti jeho věk, celková tělesná konstituce, rasa a další faktory. V Žehlicce (to byl ten bordel v Cejlu s cikánskýma kurvama) a nikdo to nechápal – ty cigánky, byly úplně vylízaný.


Hysterický holky z privátů


Holky byly hystericky a ptali se mě jak mají odpověď? Ja nevim prostě se zamyslím a vím to fyzikálně!! A udělala jsem zkoušku.. tady nejde jen o to se něco nasprtat ale umět přemýšlet! A to vidíš sám nemají ani pasáci, co tam studovali a prošli nejtěžší přijímacky. Prostě me pasák furt nadává že sem na nic ale měl by se stydět.


Vyštudovaná lesbička


Vůbec si s tím nehraj a nebuď s žádnou idiotkou – co si s druhou neumějí lízat kundičky, a i titul není záruka ničeho!! Já to vidím kolem sebe jak holky končí kvůli neznalosti protějšku v krizi kdy sou napospas. Prostě strašný. A to jsem se ještě ptala té „docentky“, jestli se mě ptá na cudnosti pásek? A ona že ne že to jí nezajímá, chce obecný princip jak to funguje…