Všimni jak se měl dostavit ten s tím malým, tak jsem byla hned nemocná a odváděli naše duše pryč… abych tu netrpěla na zemi tu nudu – má to strašný chudák, ale já se nedám. Překonám to a vezmu jich hodně. Třeba 50 malých pinďourků za šichtu. Ja jsem s tím neměla bojovat, podívej jak se holky z ostatních privátů chovají a ještě mě soudi. Už bojovat nebudu, až mě budou převádět prostě půjdu na onen sexuální privátový svět a budu věřit a zase jim to ukážu – jen vysvobozeni, jen ctnost.

Šlapka a emoce

Už končím sorry, dneska píšu více, emotivní den 🙂 a půl roku jsme nemluvili…tak už víš vše. Jdu na zdravotní procházku. Večer dávají Angeliku, budu koukat třeba mi to pomůže. Ona je tolik jako já. Víš jak mi říkali na základce? Angelika… byl jsem krásnější než ona, tak to je – a to je realita. Ještě dnes si ze mě chlapíci ustříkávají do slipů.

Bydlení s pasákem: holka z privátu s ním bude bydlet

Ok já občas koukám na film ale můžu mít sluchátka Ale nesmíš tam vodit žádnou jinou prostitutku… máš jen mě, těhuli, píchání do análu do 8. měsíce, dále jen orál a přijde kamarádka. Anebo stálá přítelkyně nevadí. Uvidíme co bude já jsem momentálně spíš zralá na útěk od malýho péra od pasáka a už nemůžu ani dýchat z těch jeho problémů už mě dostali.

Angelika na privátu na Andělu – ona je jako anděl, ne že ne…


Se schovam snad jako Angelika na věži Nel tam nepustili ani policajty jinak už nevím. Budeš Nikolas a já Angelika 🙂 A nemůžeš si ten byt pronajmout má firmu a dát do dani? Usetris anebo ti dám protislužbičky… přijdeš se 3 x za týden vyprázdnit. Bordel mama už odchází, je to strašný, když nás tady ta píča hlídá. Brácha tu ani není, pasák na mě nasazený / Terminátor a kumčoft zhroucený. Já už fakt musím asi pryč, to se nedá jak mě tu nasrali, tu roli co mi nasadili – dobrou. PS: Umíš řídit dron? Podíváme se tam co se tam děje v tom privátu na Andělu přes ulici – jsou ve stejném patře ty holky (jak dělají bukake 18 x za den / ona má 18 x 6 chlapů denně na Bukakke… svině vychcaná), jiná možnost už není. A dron nemůžou identifikovat ke mě.