A co to ti dělá když ho tam nechceš spustit. Nereaguje nebo nebo vyhrožuje anebo jde jinam? Jiné priváty teď v září fungují? Koukal jsem, je to tam samá předražená Ruska – zlatokopecká. Na Sexserveru hlavní české aktérky zmizely. Nejsou české dominy ani GFE submisivní děvčátka.

Daně za sex (český státní úředník šoustá babičky)

Něco mi to hlásí – holky z privátu v Belgické mají zavřeno. Pasák bloknutej na fb, proč tam má tu plešku jestli to je jeho FB, to na 100 % nevím. Může ti to blokovat i konkurenční web a působit jako středověký inkvizitor, jako výběrčí daní za sex nebo tak něco. A mimochodem nejsem daleko od pravdy, když napíšu – že nás holky z privátů chce stát zdanit. Státní úředník by rád vykonával kontrolní činnost nad našimi službami. a šoustal by zadarmo a pak ještě rozdávat důchody z našich daní a opět nás šoustat, nás jako už staré babičky.

Privát na whatsappu


Zkusím stáhnout novější verzi WhatsApp – píšu si s klukama i přes to. Oni vytočí telefon na privát a já si je přidám. Přidám si je a pošlu jim prasácký video a fotky, pak přijdou, jsem rozdělaná a udělám je.

Makeup a lingerie


UDELÁM UPDATE sama sebe – dám nový makeup a mám nové lingerie, poserou se, až mě uvidí. Budou stříkat už mezi dveřma… Teď už jich volalo 6. Dneska dávají v tv Ženská pomsta — a já se také budu mstít, na jejich penisech, varlata jim vyždímu do sucha.


20:15 – komedie na privátu

Komedie ČR (2020). Tři ženy prý se sejdou na terapii kvůli nevěře svých mužů, skamarádí se a místo chození na terapii se rozhodnou pro pomstu. A teď ten plán – společně vymyslí a uskuteční strategii, jak svým manželům zničit kariéru a udělat peklo na zemi. (84 min)- dobrý ne?


Privát na Facebooku

Já si musím uklidit ten Facebook, si tam hraju s těma fotkama ale někomu by mohlo vadit že jsem úplně nahá – nohy do praku a ze zadu pipinka vyfocená. Proto jsem na tom FB aní nikoho nechtěla v přátelích. Ani mladé holky od vedle, ani potenicální kumčofty.

Proč dělá Facebook?

Nevím proč si Pasák dělal fb… Nikdy by ho nechtěl a to ani, když vedl night Ve smečkách a lovil holky. Tak si stáhnu novou verzi messengeru a řeknu mu, že tedy čekám….bez nejlepší webové stránky na Sex.