A jo chřipka ..potřebuju čaj a klid – ale musím prcat od rána do večera, Covid-neCovid. Stáhnu si i antivir – prý je i Apka Covid a tak mi to ta apka bude léčit. Je zdarma nebo si jí koupím v Erotic shopu a dám si to do DPH… to se hodí.

Erekce na privátu

Pasák je zdravej ale erekci nezvládá, neumí s ním pracovat. Není šťastný a ruší je – ty holky od nás s privátu, co s nimi má dohodu, že nájem bytu za protislužby. On chce od nich 35 000 Kč za byt v centru + služby, tj. asi 80 000 Kč ale přijde 20 x prcat s no erekcí a dává holkám 5 tisíc slevu. On má jinou energii po mě, jako já a to nevydrží se na mě dívat a tak jde na vedlejší pokoje.

Sex na privátu za 250 Kč

Ony jsou jiné a neumí ho mít tak pod palcem a to mu vyhovuje. Blbky to jsou. Nemůžou ho mít jako rukojmí a to mu vyhovuje. No nejde prostě na hlavu – tak levný sex, 20 x za 5 tisíc, to vychází 250 Kč za pich. Jsou vyšinutý asi. Představ si, že jdeš v Praze za 250 Kč na privát

K právníkovi: sex za protislužby

Já taky nerozumím vysinutymu člověku a právník jich máv praxi mnoho. Nevím co chce, ale chce zase chodit ke mě- snad to zvládnu. Strašně se na něj těším. Mám zítra volno celý den a nenechám jim ho a vezmu si ho k sobě. Ona by ho za se zvala ta těhule na sendvič a do trojky s její mladou kámoškou, tou subí blond – to on rád, to je fakt.

Privát Praha 1 na 10 let

Kamarádka mé zklamala čekala sem že půjde spíš s ní ale spálila se… ale tou intrikou snažila se mě spíš odradit a pomluvila ho, že málo platí ale nevěděla, že on chodí ke mě na Privát na Prahu 1 už 10 let. A to sem ji zrovna chtěla nabídnout peníze… To je jedno, stejně už mě všichni zradili skoro. Tak co – budu dále kurvou a tak to i zůstane.