Jj, já sem taky dneska na privátu a uklízím šprcky – já tady už i bydlím… Mám nové oblečení na podzim tak dělám místo a vánoční úklid – za těch půl mega od pasáka jsem si šla koupit kožich a zlatý prstýnek a náramek – já to přeci taky potřebuji ! na co šetřit… Pak bude výzdoba na privátu a letos možná i něco upeču ale uvidím – uděláme pro kumčofty sendviče s kamarádkou za trojku, obě na sendvič za trojku na 30 minut (vánoční akce).

Láska s klukem

Taky přemýšlím nad nějakým projektem, kluk, co mě miloval, je pryč v nedohlednu, právník si neví rady co s no erekcí a chce po mě 11 tisíc – a já nemám, jak mu je dát. Já nechci furt čumět do zákonů. Na privátu když mám břicho a jsem v 6. měsíci, vo pauzách mi to vyhovuje na půl dne víc by ch nechtěla ale mám to tam rada zezadu.

Největší night v Praze

Řeknu ti pak co mi udělali ještě v té práci a dluží mi vlastně 11 tisíc. Právník se na to vykašlal. Třeba bys to z nich uměl dostat mám maily od nich a dala bych ti půlku. V minulém privátu Ve smečkách a v nevětším night v Praze. Asi je to pro právníka málo mě vezme 180 tisíc ale za to může ten cizinec (další talián na „sesso in Praga„), cítím to.

Sex, jako odškodné

A v mailu mi to potvrdila že sem to odpracovala a šukala půl roku v kuse jako kompenzaci, ne jako ty Slověny – a všichni na mě serou! Brácha, co mě tenkrát pásl na chodníku je s urvanou slovenskou co ví všechno nejlíp rukodělnou Pasák zase s rukodělnou sádloprdelní psychopatkou + doktor s rukodělnou Moravankou co se do všeho sere a na mě všichni serou a ještě mě odsoudili.

Holky ze Slovenska v pražských privátech

A všichni řvou jak krávy urvany a já jednou zvedla hlas na krávy na ospodi když zanedbali malýho a řekli že sem urvana a vzali dítě!!!@!! Transformuju se do kurvy a rozbiju jim tu držku těm devkam zasranejm. Kdybys viděl jak na mě řvali tý krávy všechny a pak řeknou že já mám neadekvátní reakce!!! Já už chodím po Praze jako děvka – a poserou se!!!!!

Děvky ze Slovenska


Jsem kurva… A všichni na mě za to serou – i Vanessa. Já jí tahala z takových průseru že by chcíply hlady ty konkurenční slovenský kurvy. Rukodělný a uřvaný holky ze salaší, to je ideál českých prasat. Já odjedu ze země prcat do Španělska klidně na ulici a nenechám tady na sebe řvát. Samý kurvy tady akorát bez soucitu. Tak sem teď taky kurva a docela to má i úspěch. Třeba aspoň budu mít i historii jako kurva ne? Kariéra kurvy tu nikoho neohromí tak budu kurva ale Španělsko anebo Francie, francouzská hranice se Španělskem.