Kurvička se cítí dobře, rajcuje a zve na privát do Liberce anebo také do Prahy.

Mě zas norník v týdnu řekl že přeci položil na schody milostný dopis, dopis pro mě a výhrůžný dopis pro pasáka a pak utekl. Pasákovi, jsem ho ale nedala (a ani jsem mu nedala celkově, chtěl podržet – bez kuřby), takže dělám naschvály přeci. Jak mu ješte mu brácha taky řekl že si myslí ze dělám naschvály…to víš. Víš ten brácha co mě pásl – jako, když si mi říkal, že tenkrát šla s tebou cigoška z Liberce na večeři a vzala modrookýho blond českýho bráchu s sebou.

Dopis pro norníka

Zajímavý, když ani nevím že tam ten dopis je a pasáka si běhal po baraku sám v pondělí tak si asi udělal sám možná další naschvál když si ho nevsimnul… Co si ty lidi k norníkovi dovolili to nedopustím nikdy. Neodpustím. Jsou to chudáci a všichni mě jenom soudi.

Pásl jí brácha

„Brácha“ chce asi barak protože ho chce asi ta jeho manželka lesba co teď najednou jako není lesba. Já s nima nemluvím. Mám se k tomu ještě nějak vyjadřovat? Nebo obhajovat? Má to smysl? Proč tu jsme jako??

Kdo chce psa bíti

Kdo chce psa bít vždycky si hůl najde. Brácha dělal od mala jenom průsery, pak si usmyslel že zachrání migrantku bez práce občanství i rodiny s dluhama, a že my se ji máme ujmout. Za mnou přišel před 10 lety ať se odstěhuju pryč a vyklidim jim pokoj že ona nemá kde bydlet..tak jsem nezůstala doma a odešla do Prahy dělat kurvu… Prostě masakr.

Sex s migrantkou

To se ještě díky kamarádům dostal do nějakých šméček a udělal přes sto tisíc dluhy co za něj zaplatil snad děda a já pak na ty dědovi dluhy vydělávala prcáním, už jako krásný týnka. Tak rozstřískal nový auto komplet, když jel ožralej z bordelu – na sračky a pak dostal nový jiný a já nic.

Pasák se mě zastával ale vědma nesouhlasí

Pak se mě jako zastával pasák a nakonec se spolu snad domluvili. Možná oba homo …proste parchanti všech parchantu. Je a vědma to věděla a řekla mi to, ať mu nevěřím a já jsem si myslela co to je rodina přece…hehehe. Musím být Liliana nebo Leontýna kvůli karmě prý…

Doly Liliana Buster

Takže si to dám jako druhý jméno do občanky Doly Liliana a možná Buster a možná zase budu točit brutální porno. Kolega v práci v bance mě to ukázal, sám si teď dal druhé křestní jméno má dvě… Akorát se musím rozhodnout na příjmení esli rodné nebo tohle. Ten kolega si dal Honimír víš on je takový vtipálek.