A přesně proto jsou tyhle diskuse všude tak vidět, přerušovaný jen bulvárem a reklamami. To je divadýlko pro nás. Pro plebs, který je tu jen aby dělal, co se mu řekne. Prý v minulosti vždy došlo k revolucím, pokud daně přelezly 25 procent. Češi platí méně, ale když začneš počítat, zjistíš, že je to víc jak polovina. Česká holka na privátu udělá pro Čecha více, než pro cizince a ty říkáš, že jsem naivní. Moje bývalá manželka, ta co dělala na bordelu v Praze 20 let, o tom ví své a do bordelů do Prahy jezdí běžně. Současně má 2-3 milenky a za nějakou tou privátnicí na Vinohrady, ji občas vezme s sebou na trojku anebo sežene nějakou levněší amatérku anebo dokonce nějakou couru z kolonky za 3 kila.

V privátu, než na márách

Zkusíš o tom mluvit, ale nemáš s kým, protože zrovna dávají ulici, fotbal, výměnu manželek a to v lepším případě. Jsi jako jeden z posledních neinfikovaných z filmu vládci loutek. Nakonec tě dostanou, když se nesrovnáš, jdeš pod lampu a pak pod kudlu. V nemocnici v Lípě je k tomu tak blízko, až z toho mrazí v zádech. a proto, v tomhle tě chápu. Než budeš budeš ležet na márách, tak si chceš užít a jezdíš do privátů v Praze.

Priváty v Praze

A mě už těžko někdo vysvětlí, že to nesouvisí s tím co tady spojuje svině a dává jim to pocit moci bez hranic a práva první noci, který (až začne dospívat moje dcera) budou uplatňovat na ní. Na to se kurva moc těším i když sem to tady prožíval už dřív. Je to jako u fotra mý starý. Ten je zvyklej na takový věci a dělá, jak jsem řekl, night club až 2 x do měsíce a zbytek holek, tak 10 x za měsíc, takže šoustá v podstatě každý druhý den a s jednou sterilní má letitou domluvu, že se jít tam vycáká bez gumy.

Hnízdo pro Mandaríny

Řekne ,,ale jemu se to líbí (pomyslně ho kopne do žeber, až lapá po dechu)vidíš, nic neříká, je nadšenej“. Takhle to funguje v jeho rodině. Taky už má přes šedesát a jeho nejmladší syn mu ještě připraví moc hezký zážitky. Skončí to jako v hnízdě sršně mandarínský. Královna vyčerpaná kladením vajíček, přestává produkovat jistej feromon a dělnice se na ni vrhnou a zaživa ji rozhryžou na kousky. Je vidět, že kolektivně jsme vyšší inteligence nedosáhli.

Smrdí

Co na tom, že některý to vidí jinak. O ty se zmrdi postarají aby nebyli slyšet. Alternativa na to má dokonce jméno, říká tomu ,,autocenzura“ a dítě tohle musí umět, než půjde do školy. Pomalu se všude budou měnit zákony tak, abychom se povinně cenzurovali všichni. Počkej, to ještě budeme věřit pičovinám. Černý baroni proti tomu budou jen procházka hřbitovem na jaře. Na to se taky moc těším. Alespoň se pokusím zanechat ve svý dceři svůj osobitej humor, kterej sem si tady vypěstoval, aby jim to pěkně osolila až si ji budou podávat jako předkrm. Prosit je o milost nebude a já taky ne, to přísahám. I když mám odmala takový sny ale chápu, že manipulovat tě za plnýho vědomí musí bejt fuška.