To, že sem tady na nic takovýho nenarazil, ještě neznamená, že to neexistuje. Takový skupiny jsou skoro vždy ukrytý pod něčím, co je všem na očích. Už jsi slyšel o háji jménem Bohemians Groove v Kalifornii? Navíc tyhle rituální akce se dějou po celým světě a sahají do nejvyšší společnosti, takže vyšetřovat to je o hubu ať máš jakýkoliv postavení. Spousta lidí, co to sledujou tvrdí, že to kryje ještě další mnohem závažnější věci.

Z privátu není úniku

Ty už poznáš podle symboliky a když je taková symbolika i na něčem tak veřejným, jako jsou peníze, tak už to není tak konspirační teorie, jak to na první pohled vypadá. Tím se uzavírá kruh a není před tím úniku, a to ani na privát. Ty si to uvědomuješ ale ostatní kolem tebe ne a mají potřebu ti to vytloukat z hlavy. A jak se pokusíš něčeho dovolat a postupuješ výš a výš na úřední místa, kde se chovají velmi podivně. To, co jsi řekl najednou ví lidé, který vůbec neznáš.

Sankce a bez záruky

Objevujou se nevysvětlitelný sankce, k nimž ti ochotně poskytnou vysvětlení i ti nejbližší – ale záruka za výkon kurvy, není žádná. Mnohem později(když už to nemáš komu říct) zjistíš, že jsi ty měl pravdu, třeba i ze zákona, který jsi neznal. To všechno jsou podle mě příznaky, že se tady něco takovýho děje.

Sex na privátech jen pro boháče

Jak těch pár lidí, který tady ovlivňujou úplně všechno (a boty vsadím, že i to, co ti řeknou na těch úřadech) přišlo ke svý moci a penězům? Myslíš, že jim to někdo dal dobrovolně? Navíc podívej se na minulost některých supeboháčů, v jejich životě nastala určitá (nemalá) množina náhod, která je dostala tam, kde jsou – nemám na privát.

Holýma rukama

Nebo to nebyly náhody? Oni přeci sami mají plnou hubu toho, že to dokázali ,,holýma rukama“ a to projevem a stylem, že o tom rozumnej člověk silně pochybuje. Kdo by to chtěl dokazovat, když takové věci dle uznávaných vědeckých modelů neexistují.

Frauke P.

Na druhou stranu Frauke Petry jsem viděl říkat, že na základě nepotvrzených teorií vznikají zákony (například o vytápění) který porušujou ústavní práva občanů na soukromí. Ten dvojí metr na vše včetně vědeckých teorií má sebrat obyčejnýmu člověku možnost se bránit. Proto pořádají vášnivý vědecký diskuse o nesmrtelnosti chrousta a jejich výsledky jsou závazný pro nás, ne pro ně.