Kurvička ve sprše nastavuje prdelku a čeká na vocásky za penízky.

Nakonec tě dostanou, když se nesrovnáš, jdeš pod lampu a pak pod kudlu. V nemocnici v Lípě je k tomu tak blízko, až z toho mrazí v zádech. A mě už těžko někdo vysvětlí, že to nesouvisí s tím co tady spojuje svině a dává jim to pocit moci bez hranic a práva první noci, který (až začne dospívat moje dcera) budou uplatňovat na ní. Na to se kurva moc těším i když sem to tady prožíval už dřív. Je to jako u fotra mý starý.

Kurva z privátu

Ten je zvyklej na takový věci. Řekne ,,ale jemu se to líbí (pomyslně ho kopne do žeber, až lapá po dechu)vidíš, nic neříká, je nadšenej“. Takhle to funguje v jeho rodině. Taky už má přes šedesát a jeho nejmladší syn mu ještě připraví moc hezký zážitky až mu řekne, že jeho přítelkyně, je bývalá kurva z privátu. Skončí to jako v hnízdě sršně mandarínský. Královna vyčerpaná kladením vajíček, přestává produkovat jistej feromon a dělnice se na ni vrhnou a zaživa ji rozhryžou na kousky.

Je vidět, že kolektivně jsme vyšší inteligence nedosáhli. Co na tom, že některý to vidí jinak. O ty se zmrdi postarají aby nebyli slyšet. Alternativa na to má dokonce jméno, říká tomu ,,autocenzura“ a dítě tohle musí umět, než půjde do školy a když je to holka a to vyroste, skončí to v bordelu. Až 40 % Pražaček, těch které přitáhly do Prahy, končí a nebo občasně zkouší šoustání za peníze. Pomalu se všude budou měnit zákony tak, abychom se povinně cenzurovali všichni a ty ty svoje erotické priváty, jak jim tak s oblibou říkáš, budeš mít zakázané. Budeš mít útrum. Budeš tak možná honit nějakou bezzubou amatérku před hlavním nádraží Praha, aby ti dala v parku.

Počkej, to ještě budeme věřit pičovinám. Černý baroni proti tomu budou jen procházka hřbitovem na jaře. Na to se taky moc těším. Alespoň se pokusím zanechat ve svý dceři svůj osobitej humor, kterej sem si tady vypěstoval, aby jim to pěkně osolila až si ji budou podávat jako předkrm. Prosit je o milost nebude a já taky ne, to přísahám. I když mám odmala takový sny ale chápu, že manipulovat tě za plnýho vědomí musí bejt fuška.