Já už mam te saskarny s konkurenčním privátem dost – to samé bylo na privátech v Brně. Každý vi, ze otec je vzdy nejisty a ta guma praskla jemu ! – on si jí záměrně natrhnul… prasák jeden. V nemocnici každýho otce preventivně povazuji za nevlastniho a delaji testy zbytečně, tak na co si chce ta zasrana darmozroutska justice hrat?

Syn pasáka?

Mě stejne prijde ze malej neni jeho, posledni dobou mam takovy pocit, chova se jinak a vypada jako ja. Penize mi stejne zadny z manzelstvi nedali tak proste reknu ze neni jeho.

Kurva má rodinné problémy

Sam rikal ze to neni mozny ze mel horecky. Konec. Jako co ja vim co se stalo, mohla jsem otehotnet v bazenu anebo ve sprše na masážích anebo pasák se mnou jednou strasne opil ze malem nedosel domu a ja si taky moc nepamatuju z toho.

Co může ztratit kurva z privátu

Buh vi. Proste nemuzu vubec nic ztratit…. Ja to normalne zakleju ty konkurenční priváty, to uz vazne presahlo hranice vseho. Od znamy vim jak. A bude konec. Ja jsem v právu a nebudu mrhat svoje prostredky na dokazovani neceho co je vsem od zakladu jasne, ze kurva má právo na kumčofta – když je pěkná a když byl odjakživa její.

Pasák všudypřítomný


Pasák je vazne mozny ze jsem nevedela ze je pasák psychopat? moje mama to poznala umi to a rekla mi to. A ted fakt koukam co to je zač a je to strašný teda když je psychopat a neřekne mi ani šichty na privátu v Dlouhý: zda-li mám chodit šlapat či nikoliv. A jeho manželka se může třeba posrat a dozvědět se, co celých 30 let on dělá ve skutečnosti za práci – pche, prej taxikář !! 😀