Jsem prostě matka a jde o dítě a ušukám se pro něj klidně k smrti – ať m luxus, který já neměla a v dospělosti si může koupit tolik šlapek, kolik si jen bude přát – pardon. holek / společnic na privátu. Šlapky bych svýmu dítěti nikdy nepovolila.

Priváty pro všechny chlapíky

To je jediný zákon a člověk to nepřemaže nějakým vládním opatřením. Systém mě zklamal a už mě nezajímá – není sociální, je antisociální a ve finále ani většina chlapíků na ty priváty nemá prachy. Kdyby holek bylo tisíce, tak ano, ale není konkurence a dobře pro nás. Nebudu spolupracovat ani s policii nikdy s nikým. I kdyby vyšetřovali bůhví co, no comment…ani k doktorovi už nejdu.

Preventivní prohlídky pro holky na sex


Vždyť v Británii ani neexistují preventívni prohlídky (holky z privátů si je platí sami, krávy…) na gynekologii a tady se musí, minule jsem tyden z toho krvácela a bylo mi špatně, teď na to mají kartáčky na děložní čípek dřív měli špejli.

Policajti, doktoři, běhny


To se mě ještě ten policajt ptal k jakým doktorům chodím na prohlídky, tak jsem mu řekla že na gynekologii byla jsem tam v červnu. Právník nechce ani stížnosti natož tohle. Ale aspoň vidíš k čemu ta moderní společnost je čarodějnice si je klidně zaměstnaná u církve a krade. Vědma říkala že to je furt stejný, prostě s ní nikdo nic neudělá, jediné zabít. Ale to nemůžeme. Nikdo nechápe proč s ní je a pořád se mě ptají, zda-li chodí za děvkama. No čarodějnice no, dřív je upálili prostě není možnost jak ani zatočit.