Tak jo, už je mi líp. Ale proto ta únava a teplota asi…měla jsem dnes jen 4 hnusný kumčofty. Doufám, že ten Covid chytli ode mne. Pak mám na břiše ještě 3 malinký možná ten opar po těch praskach na ms anebo syfilitický vřed, když mi ten jeden dělal pupendo?

Na privátu v Praze, jako kupovat chleba

To jo…vlastně nevím jestli je mel. I když asi stejně většina věcí co mi kdy říkal byly lži o všem, takže těžko říct. Ale u dospělých to je mnohem horší průběh a šoustání mimo vztah u ostatních neuznávám – u sebe jo, protože to je pro prachy. Za peníze roztáhnu, jako když si kupuju chleba.

Co na to soudkyně?

Právník si furt nutí postupy té soudkyně. Jestli je to ta stejná co tu v ltm okradla mojí kamarádku u rozvodu o peníze, za tou fakt nechci. U mě dělá nesmyslné kroky a kdo mi ten čas proplatit? Ona jo??

Privát Praha, Brno – z bláta do louže


Kamarádku podvedl, milence platil byt za 50 tisíc měsíčně a s ní se domluvil na penězích ale soudkyně řekla že ji má dávat mnohem min manželce. Ta je teď bez práce, nemůže sehnat v Praze, živoří a asi zhroutí. Má ještě malý dítě takže o ti hůř shání práci na privátu v Praze. V Brně to stálo totiž za hovno.