A poroučet tobě. Do toho mě netahej, to dělá tvůj miláček, který mi to vlastnoručně napsal a ne jednou, a tys to sama viděla. Nikomu jsem nikdy neporoučel, ani před tebou, ani po tobě a rozhodně nemíním touto nepravdou posloužit tvé bezúhonnosti.

Vše, co se děje a ještě bude dít se děje výhradně s tvým souhlasem. Já jsem k tomu nikdy neměl šanci cokoliv říct a nikdy se k tomu vyjadřovat už nebudu. V žádným případě mi nepřišiješ, pro co jsi se rozhodla sama.

V tom je právě ten rozdíl mezi trotlem a chlapem, který má ženskou energii v úctě, který ty jsi tímto krokem do bahna a některými dalšími výroky úspěšně smazala a ještě bys chtěla tvrdit, že se do tebe navážím.

Už jenom tvůj výrok, že svým dětem přečteš, co ti píšu je dokladem toho, že necítíš vůbec nic. Větší ubohost, než do těchle věcí ještě tahat děti si ani nedokážu představit. Celou tu dobu jsem kolem tebe chodil po špičkách a s ohledy, snaže se zařídit, jak jsi si řekla a ty mě na to všechno ještě řekneš, že jsem ti nějaký city zkoušel poroučet?

To myslíš vážně, a ty chceš tvrdit, že jsi vyzrálá osobnost? Nemám se ti ještě třeba omluvit za to, že nosím ptáka? Kterej nefunguje proto, že nějakýho charakteru a citů jsem se u vás za 17 let nedočkal?

Tohle cítím v srdci teď já a mám se tím řídit? Vší tou bezcitností a nenávistí, kterou ke mě chováte? Nebo to můžeš ty říkat, co cítíš v srdci a já ne?

Tak mi už nepiš a budeš mít ode mě pokoj. Můžeš si tyhle protimluvy rozvíjet s těmi správnými lidmi třeba do alelujá, ale mě ani mý holce je do života cpát nebudeš rozumíš?

Teď už rozumím tomu, proč se chlapi v týhle zemi, který by chtěli mít úctu k ženě cítí jako odpad. Děkuji za poučení, hezký den všem. Proč žijou chlapi toužící po lásce jako zvířata v kleci? Ale to jen tady princezny vyhazují odpad. Úžasný. Sdílím. Pro všechny trolly a hlavně trollky, co se chtěli se mnou hádat, tady máte důkaz, že neomlouvám svoje činy, říkám věci, jak jsou, zato vy omlouváte ty svoje, protože nemáte ani ponětí, že si vyhazujete svou budoucnost. Vše ostatní se dočtete ve starších článcích, které fakt nebudu psát znova. Kdo chce, najde si pravdu a poučí se z ní, kdo nechce, může třeba věřit, že nebe je zelený. My ,,Odpadi“ se tím poslední dobou již docela bavíme.