Šlápota rumunská obecná.

Odejdi mi zkrátka ze života, ty kurvo a dělej prosímtě, že vůbec nevíš, kdo jsem a běž si zase šlapat chodník. V opačným případě to budu brát jako výzvu k tomu, abych se začal chovat taky jako pořádný trotl. A pokud si myslíš, že to nedokážu, pak toho o mě víš ještě méně, než bych si já vůbec kdy myslel.

Jak na dokumenty o sexu


ČT 16:43 – tam jsem se udělal nejlépe, dokument z Prahy o privátech: Taky jsem věřil tomu, co jsi říkala, že jsi, ale uvědomuji si, že jsi to vlastně jen říkala. A vzhledem k tomu, že to nezažívám poprvé, vím přesně, jak se v takových situacích nechovat. A teď taky říkáš co cítíš? To vysvětluje, proč jednáš, jako bys necítila nic.

Vymete z privátu jako smetí


Protože mě i občas z pražských privátů vymetají jako smetí, proč se podceňuješ ty? Že bys taky věřila tomu, co ti některý lidi řeknou? Ono to totiž odmalička ani jinak nejde víš? Někomu musíš věřit a některý lidi ti vykládají blbosti aby si ulehčili život. Sále dokola opakuji, že pokud jsi něco nezažila, neznamená to, že to neexistuje.

Stejná privátnice jako ostatní

Ano to jsi stejná, to nepopírám, to jen já si tě idealizoval na základě toho, že jsem věřil všemu, co jsi říkala. To dokáže láska, tedy situace, kdy někdo někoho miluje, neboj, třeba to časem někdy taky poznáš. S Hugem asi sotva a se mnou už teprve ne.

Za život 1543 privátnic

Aha, tak proto jsem 17 let sám (mimo ty priváty, ale to jsem ti přiznal), protože to by si některá z vás musela do lásky ke mě poručit co? A já se do tebe navážím? To myslíš vážně? Víš co mi můžeš? Přeze mě se do zrcadla nepodíváš, už ne. Řiď se čím chceš, co máš v srdci je mi fakt naprosto jedno, protože ty jsi měla celou tu dobu na háku, co jsem v něm choval já.