Tvrdolíno, 
dost jsem o tobě přemýšlel a musím zkonstatovat, že já se na tebe vlastně ani nezlobím. 
Ani, za ten tvůj hrubý slovník, který používáš. Docela tě i chápu. Frustrace, kterou prožíváš, musí být děsná. Žiješ v Bohušovicích – malý zaplivaný nekulturní cikánov. Chodíš po parku s foťákem a fotíš rodinné porno těhotných matek s jejích otci ve věku, kdy bys sama už měla mít vlastní děti… Doma máš přítele, kterému se zároveň bojíš říci, že ti napsal nějaký kamarád a navíc, i prakticky kolega. To musí být strašný životní úděl. Navíc život v Bohušovicích, kde krajina je sice zajímavá se zřejmě omezenými možnostmi vidět i něco jiného, svým způsobem i trošku depresivní, taky nepřidá na poezii duše. Pokud se tam lidi chovají jako ty, což asi ano, protože, kde jinde bys chytla takové manýry? Od rodiny, kterou ani neznáš a tvípředci tě nezajímají? To také těžko… Půl hodinka na Lovosocickém nádraží mi stačila pochopit, jaké prostředí tě ovlivňuje… 
K té mojí SMS. Zeptat se mě do telefonu, téměř jednoslovnou větou, „co ta SMS měla znamenat“, přičemže já ti napsal SMS v rozvitých větách v rozsahu asi 1 normované strany, to je fakt na úrovni zvláštní školy inteligenčního záběru bohošovického cikána. Ani prot se na tebe nezlobím !
O tvojí kamarádce,  bylo vcelku řečeno že je hnusná, spocená a tlustá. To, že je hnusná, je zcela subjektivní. Nějakému jinému tlusťochovi, by se líbit mohla, zvláštěpokud by on ocenil, např. její společenské vychování, schopnost konverzace apod. Já o tom, s ohledem na fakt, že neuměla ani odpovědět na pozdrav, pochybuji, ale budiž. 
K názvání její tlouťky tloušťkou. Napsal jsem snad, něco, co nebyla pravda? Těžko… Představ si, že jsem stále v tom Hřensku a jsem tady s kolegou, který je také tlustý a upocený. Ale určitě by mě nesložilo např. to, že by to o něm někdo řekl nebo napsal. To bych musel zaujímat pozici, že jsem jeho chráněnec (dělám mu fotra) a vadí víc mě, než jemu, že takový je. Nejsem jeho chráněnec a nedělá mu fotra. 
Otázka, proč si dávala číst moji SMS tvé kamarádce, není otázka toho, že si řídila. Mohla si SMS číst po zastavení vozu. Buď jsi v totálním stresua nemůžeš SMS číst v klidu anebo jsi prostě věděla, že ti píšu já a byl záměr nechat mou SMS číst tvou obézní kamarádkou. V tom případě si se spálila. To ale fakt není o mě….
Kdybych fakt napsal něco co není pravda o tobě, tak se snad omluvím. Ale můžu se ti maximálně omluvit za to, v čem žiješ a co tě dělá takhle hrubou až sprostou. 
Měj se fajn…